fbpx

Židinio ortakių montavimas

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 50 Eur

  • Pateikite užklausą židinio ventiliatoriaus (ortakių) montavimui
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie židinio ventiliatoriaus montavimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Renkantis židinio ventiliatorių svarbu atsižvelgti į patalpų tūrį (ventiliatoriaus našumas turi būti dvigubai didesnis už patalpos tūrį). Tam tikrose situacijose nepakanka sumontuoti vieną ventiliatorių – gali prireikti papildomo įrenginio. Getfix platformoje užsiregistravę meistrai yra pasirengę parinkti tinkamą ventiliatoriaus našumą ir sumontuoti ne tik ventiliatorius, bet taip pat ir ortakius. Ortakių montavimas židiniui yra labai atsakingas darbas, reikalaujantis specifinių žinių bei įgūdžių, todėl kreipkitės į patyrusius specialistus, kurie pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami tinkamai.

Kaip užsakyti židinio ventiliatoriaus montavimo paslaugas?

Židinio ventiliatoriaus montavimas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą. Preliminarios židinio ventiliatoriaus montavimo kainos yra pateiktos lentelėje, o tikslesnes kainas galėsite sužinoti pateikę užklausą visiems Getfix platformos meistrams. Nustatyti įkainiai gali varijuoti, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patraukliausią pasiūlymą.

Kodėl verta kviesti židinio meistrą į namus?

Židinio ventiliatoriaus montavimas atliekamas atsižvelgiant į daugybę įvairių kriterijų. Vienas jų – tai patalpų nutolimas nuo židinio: jei šildomos patalpos yra toliau nei už 5 metrų nuo židinio (arba reikia šildyti daugiau nei tris patalpas), reikia montuoti priverstinio oro paskirstymo sistemas.

Taip pat svarbu parinkti ir tinkamą ventiliatoriaus tipą: židinio ventiliatoriai gali būti pučiantys arba traukiantys. Pučiantys ventiliatoriai yra statomi po uždaru ugniakuru arba montuojami priekinėje židinio sienelėje.
Jei šildomų patalpų plotas yra labai didelis, rekomenduojama rinktis traukiančius ventiliatorius, kurie įkaitusį orą paskirsto po visas šildomas patalpas. Ne ką mažiau svarbu ir tai, koks yra pasirenkamas ventiliatoriaus našumas – jis turi būti dvigubai didesnis už patalpų tūrį.

Jeigu anksčiau jums nėra tekę montuoti židinio ventiliatoriaus, nieko keisto, kad jums gali kilti daugybė įvairių klausimų, o montavimo atlikimas pareikalaus tikrai nemažai laiko ir pastangų. Viskas bus gerokai paprasčiau, jei šį darbą patikėsite profesionalams – Getfix meistrai pasirūpins, kad ventiliatorius židiniui būtų sumontuotas greitai ir kokybiškai.

Židinio ventiliatorių montavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Židinio ventiliatoriaus montavimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl  židinio ventiliatoriaus montavimo paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad židinio ventiliatoriaus montavimas būtų maksimaliai saugus?

Židinio skleidžiamas šiltas oras į gretimas patalpas patenka  per specialias angas, skirtas oro ventiliacijai. Tokiose vietose oro ventiliacija turi būti tinkamai įrengiama ir kruopščiai prižiūrima, nes tik tuomet bus galima užtikrinti efektyvią šilto oro cirkuliaciją. Savarankiškai įrengti židinio ventiliaciją gali būti gana sudėtinga, todėl visada rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurie galės užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą.