fbpx

Židinio montavimas

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 200 Eur

 • Pateikite užklausą židinio įrengimui ir sužinokite kainą
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie židinio montavimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Židinio montavimas reikalauja tam tikrų specifinių žinių ir įgūdžių, todėl geriausio rezultato pasieksite tada, jei kreipsitės į patyrusius meistrus. Getfix meistrai yra pasirengę jums padėti:

 • atliekamas židinio kapsulės montavimas
 • židinio pajungimas į kaminą
 • židinio apsauginės grotelės montavimas
 • montuojamas židinio ventiliatorius
 • atliekamas židinio kapsulės apmūrijimas plytomis
 • montuojamos židinio durelės
 • atliekama lauko židinio statyba
 • montuojama grindų apsauga prie židinio
 • ir t.t.

Kreipdamiesi į Getfix specialistus galite būti užtikrinti, kad židinio įrengimas bei apdaila bus atliekami greitai ir kokybiškai, todėl jums neteks nuogąstauti, kad dėl žinių stokos ką nors atlikote netinkamai.

Kaip užsakyti židinio montavimo paslaugas?

Židinio montavimas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą. Preliminarios židinio montavimo paslaugų kainos yra pateiktos lentelėje, o tikslesnes kainas galėsite sužinoti pateikę užklausą visiems Getfix platformos meistrams.
Jei norite sužinoti įvairių paslaugų teikėjų nustatytus įkainius, taip pat galite pasinaudoti internetine paieška: pagal raktinius žodžius židinio montavimas kaina, židinio su ortakiais įrengimo kaina, židinio pristatymo kaina, ir t.t. galėsite rasti orientacinius įkainius, ir tai padės pasirinkti patraukliausią pasiūlymą.

Kodėl verta kviesti židinio meistrą į namus?

Židinio montavimo eigą sudaro daugybė etapų: pirmiausia pasirenkamas tinkamas įrenginys, kurio našumas turi būti tinkamas patalpų tūriui. Atliekant židinio montavimą turi būti įrengiamas ortakis karštam ir šaltam orui, pajungiami vamzdžiai, parenkamos tinkamos izoliacinės medžiagos, atliekama apdaila, ir t.t. Jei dvejojate, ar sugebėsite židinį įsirengti savarankiškai, vertėtų kreiptis į šios srities specialistus, kurie pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami profesionaliai. Getfix specialistai užtikrina geriausią darbų kokybę ir gali suteikti tam tikro laikotarpio garantiją, todėl jums nereikės nuogąstauti, kad židinio montavimą gali tekti atlikti iš naujo.

Židinio montavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Židinio montavimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl  židinio montavimo paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad židinio montavimas būtų maksimaliai saugus?

Židinio montavimas turi būti atliekamas laikantis tam tikrų taisyklių ir saugumo reikalavimų. Jei pasirenkamos netinkamos židinio medžiagos, tai gali lemti nemalonių kvapų atsiradimą, tačiau tai dar nėra pati didžiausia problema. Kartu su karštu oru į aplinką patenkančios dalelės dažnai yra kancerogeninės, todėl vertėtų pasirūpinti, kad taip nenutiktų.
Getfix platformoje užsiregistravę meistrai turi sukaupę ilgametę židinių montavimo patirtį, todėl jums neteks nuogąstauti, kad įrengtas židinys gali kelti pavojų jūsų sveikatai. Židinio montavimas atliekamas laikantis svarbiausių saugumo reikalavimų, todėl tai visada užtikrina geriausią atliktų darbų kokybę.