fbpx

Židinio apdaila

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 90 Eur

 • Pateikite užklausą židinio apdailos darbams
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso židinių apdailos kainos?

Preliminarios židinių kainos yra pateiktos lentelėje, tačiau joms gali turėti įtakos pasirinktas apdailos tipas, židinio dydis, ir t.t. Pateikę užklausą Getfix platformoje labai greitai sužinosite tikslesnes apdailos kainas, todėl beliks pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Kokie židinio apdailos darbai atliekami Getfix sistemoje?

Židinio apdaila – tai didelio kruopštumo ir atidumo reikalaujantis darbas, kurį geriausia patikėti šios srities specialistams. Getfix platformoje užsiregistravusių meistrų teikiamų paslaugų spektras:

 • židinio kapsulės apdaila
 • elektrinio židinio apdaila
 • kampinio židinio apdaila

Židinio apdaila gali būti atliekama pasirenkant iš šių medžiagų:

 • Gipso
 • Plytelių
 • Marmuro (marmuakmenimis)
 • Metalo
 • Medžio

Parenkamos tinkamos medžiagos bei pritaikomas pageidaujamas dizainas, todėl rezultatai visuomet pranoksta lūkesčius.

Židinių apdaila iš gipso

Židinio apdaila iš gipso yra ganėtinai nebrangi ir užtikrinanti saugumą. Naudojant šią medžiagą yra ganėtinai paprasta sukurti pageidaujamą židinio dizainą, todėl nieko keisto, kad toks pasirinkimas yra vienas populiariausių. Kreipdamiesi į Getfix meistrus galėsite greitai susitarti dėl židinio apdailos atlikimo.

Židinio apdaila plytelėmis

Židinio apdailos plytelės gali būti įvairių rūšių. Tiksliau, apdailai tinka kone visos plytelės, nes jos yra degamos didesnėje nei tūkstančio laipsnių temperatūroje, o židinio apdailos tokia temperatūra niekuomet neveikia. Pasirinkus židinio apdailą plytelėmis rekomenduojama rinktis didesnio elastingumo klijus.

Medinė židinio apdaila

Jei pasirenkama medinė židinio apdaila, interjeras tampa šiltesnis ir jaukesnis. Mediena puikiai dera bet kokiame interjere, todėl net ir nusprendus atlikti remontą nereikės svarstyti apie židinio apdailos keitimą.

Židinio apdaila akmenimis

Židinių apdaila iš akmens išsiskiria estetika, prabanga ir elegancija. Akmuo židinio apdailai gali būti skirtingų rūšių – tam puikiai tinka marmuras, skalūnas, travertinas ar kitas ilgaamžis akmuo. Kokybiška akmens užtikrina patikimą apsaugą ir garantuoja puikų estetinį vaizdą.

Kaip užsakyti židinio apdailos paslaugas?

Židinio apdaila atliekama pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti meistrą į namus?

Židinių apdaila reikalauja kruopštumo ir atidumo, todėl šią užduotį patikėkite šios srities profesionalams. Getfix platformoje užsiregistravę meistrai pasirūpins, kad židinio apdaila būtų atliekama greitai, saugiai ir kokybiškai.

Židinio apdaila Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Dekoratyvinė židinio apdaila atliekama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl židinių apdailos paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad židinio apdaila būtų atliekama maksimaliai saugiai?

Atliekant židinio apdailą svarbu pasirūpinti ne vien tik estetika, bet taip pat ir šio šilumos įrenginio saugumu. Kreipdamiesi į Getfix meistrus galėsite būti užtikrinti, kad apdaila bus atliekama laikantis svarbiausių saugumo reikalavimų.