fbpx

Viryklių remontas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 35 Eur

  • Pateikite užklausą internetu nurodydami, kokią vyryklę reikia pajungti
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie viryklių remonto darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Apie viryklių darbo sutrikimus dažniausiai išduoda prastai šylanti ar visai nešylanti kaitlentė, juntamas prastas kvapas, ir t.t. Pastebėjus, kad viryklė nefunkcionuoja taip, kaip turėtų, būtina ją kuo skubiau išjungti ir kreiptis į viryklių remonto paslaugas teikiančius specialistus.

Getfix platformoje užsiregistravę meistrai gali pasiūlyti įvairių tipų viryklių remontą, todėl kreipdamiesi į specialistus galite būti užtikrinti, kad viryklės remontas bus atliktas greitai ir kokybiškai. Galima įvardinti kelias dažniausias viryklės gedimo priežastis. Viena jų – tai sutrikęs dujų nuvedimo įrangos funkcionavimas (apie tai dažniausiai išduoda sklindantis dujų kvapas).

Niekam ne paslaptis, kad dujų nuotėkis kelia didžiulį pavojų mūsų saugumui, todėl kreipdamiesi į Getfix specialistus galėsite užkirsti kelią galimiems pavojams. Taip pat gana dažnai remontuojamos kaitlentės, kurios nepakankamai gerai įšyla: apžiūros metu Getfix meistrai gali įvertinti, kokie viryklės elementai trukdo tinkamam įrenginio funkcionavimui, todėl netrukus gedimai yra pašalinami. Taip pat viryklių remontas atliekamas įskilus kaitlentės paviršiui, sugedus degikliams ar kt.

Kaip užsakyti viryklių remonto paslaugas?

Viryklių remontas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą. Elektrinių ar dujinių viryklių meistras pateiks preliminarias teikiamų paslaugų kainas, taigi, turėsite galimybę pasirinkti patį tinkamiausią pasiūlymą.

Kodėl verta kviesti viryklių meistrą į namus?

Viryklės gedimai dažniausiai yra susiję su orkaitės arba kaitlentės funkcionavimu, tačiau savarankiškai nustatyti gedimų priežastį gali būti pernelyg keblu ar net pavojinga. Šiandien naudojama buitinė įranga tampa vis modernesnė, todėl meistrams neretai tenka naudoti ir specialius diagnostikos prietaisus, kurie padeda greičiau ir paprasčiau nustatyti gedimus. Gana dažnais atvejais viryklės gedimai yra susiję su elektronika, todėl savarankiškai suremontuoti įrenginį gali būti tikrai sudėtinga ar net neįmanoma. Kas kita, jei kreipsitės į patyrusius viryklių meistrus – jie galės gerokai greičiau nustatyti gedimų priežastis, ir netrukus jas pašalins. Jei pastebėję viryklės darbo sutrikimus skubiai kreipsitės į viryklių meistrus, viryklės remontas gali būti gerokai paprastesnis, o teikiamų paslaugų kaina – mažesnė.

Viryklių remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Viryklių remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl viryklių remonto paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad viryklių remontas būtų maksimaliai saugus?

Naudotis sugedusia virykle yra nesaugu, o neturint tam tikrų žinių ir įgūdžių gedimų paieška gali būti net labai pavojinga. Nerizikuokite savo saugumu, ir pastebėję tam tikrus viryklės darbo sutrikimus nedelsdami kreipkitės į meistrus, kurie galės pasirūpinti, kad viryklės remontas būtų atliekamas greitai, kokybiškai, ir (svarbiausia), saugiai.

 

Taip pat atliekame: