fbpx

Viryklės pajungimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 35 Eur

  • Pateikite užklausą internetu nurodydami, kokią vyryklę reikia pajungti
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso viryklės pajungimo kaina?

Preliminarios dujinių viryklių pajungimo kainos yra nurodytos lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai: viryklės modelis, pajungimo sudėtingumas, ir t.t. Kreipdamiesi į Getfix specialistus labai greitai galėsite sužinoti preliminarias dujinių viryklių pajungimo kainas, todėl netrukus pasirinksite tam tikrą paslaugos teikėją.

Kokie viryklės pajungimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Viryklės pajungimas – tai specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl Getfix specialistai rūpinasi, kad visa tai būtų atliekama kuo greičiau ir sklandžiau. Atliekamos šios paslaugos:

  • dujinės ir elektrinės viryklės pajungimas
  • indukcinės viryklės pajungimas
  • pajungiama dujinė viryklė su elektrine orkaite
  • atliekamas viryklės pajungimas prie baliono
  • dujinės viryklės pajungimas prie gamtinių dujų
  • įmontuojama dujinės viryklės

Paslaugos atliekamos Bosch, AEG ir kitų prekinių ženklų viryklėms.

Dujinės viryklės pajungimas

Naujos dujinės viryklės pajungimas atliekamas vadovaujantis gamintojo pateikta schema (atliekami pasiruošimo darbai, paruošiama dujinės viryklės pajungimo žarna, ir t.t.). Nors visa tai gali atrodyti gana nesudėtinga, tačiau šį darbą atliekant savarankiškai neretai pridaroma įvairių klaidų, dėl kurių gali nukentėti jūsų saugumas. Nors šiuolaikinėse dujinėse viryklėse yra įmontuotos saugos sistemos, kurios padės išvengti dujų nuotėkio, tačiau jas būtina tinkamai paruošti. Net ir moderniausia dujinė viryklė gali kelti pavojų, jei nebus tinkamai pajungta prie dujotiekio, todėl šį darbą geriausia perleisti meistrams.

Elektrinės viryklės pajungimas

Elektrinė viryklė yra galingas elektros energiją naudojantis prietaisas, todėl jos pajungimą  vertėtų patikėti kvalifikuotam elektrikui (daugelis elektrinių viryklių gamintojų primygtinai rekomenduoja kreiptis į meistrus). Jei namuose yra trifazis įvadas, elektrinės viryklės pajungimas dažniausiai nėra labai sudėtinga, tačiau kas kita, jei tokio įvado nėra: tokiu atveju nereikėtų eksperimentuoti ir tiesiog kreiptis į specialistus.

Kaip užsakyti viryklių pajungimo paslaugas?

Viryklių pajungimas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti viryklių meistrą į namus?

Viryklių pajungimas gali būti gerokai sudėtingesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Turi būti nustatoma pajungimo zona, paruošiamas viryklės pajungimo kabelis, ir, žinoma, turi būti laikomasi saugumo reikalavimų. Jei dvejojate, kad viryklės pajungimą gebėsite atlikti savarankiškai, tiesiog kreipkitės į patyrusius specialistus.

Viryklės pajungimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Viryklių pajungimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl  viryklių pajungimo  paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad viryklės pajungimas būtų maksimaliai saugus?

Jei nuspręsite viryklės pajungimą atlikti savarankiškai, laikykitės instrukcijoje pateiktų nurodymų ir nerizikuokite savo saugumu. Jei kyla bent menkiausių abejonių, kad šį darbą atliksite tinkamai, kreipkitės į patyrusius meistrus, kurie tuo galės pasirūpinti už jus.

 

Taip pat atliekame: