fbpx

Vinilinių grindų klojimas

Pasirinkite miestą:

Vinilinių grindų klojimo kaina nuo 14 Eur/m2

  • Užsisakykite vinilinių grindų klojimą internetu.
  • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad meistras atliktų.
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute.
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu.
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
  • Rekomenduojame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės būsimiems užsakovams.

Kiek kainuoja vinilinių grindų klojimas?

Preliminarias kainas galite rasti pateiktoje lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai: pasirinktos dangos tipas, patalpų plotas, ir t.t. Pateikę užklausą galėsite sužinoti tikslesnę paslaugų teikimo kainą, ir tai jums padės priimti geriausią sprendimą.

Kokie vinilinių grindų klojimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Vinilinės grindys turi ne taip ir mažai privalumų: jos yra atsparios drėgmei, tokia danga yra ganėtinai šilta ir minkšta, ji padeda izoliuoti garsą ir užtikrina itin gerą estetinį vaizdą. Taip pat svarbu paminėti, kad šių grindų pritaikymo galimybės yra labai didelės – jos tinka šildomoms grindims, vonios kambariui, ir t.t.

Vis dėlto, šių grindų nerekomenduojama naudoti virtuvei – kilus gaisrui vinilinių grindų toksiškumas yra ganėtinai didelis. Nors vinilinių grindų klojimas yra ganėtinai nesudėtingas, tačiau norint pasiekti pačių geriausių rezultatų rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurie pasirūpins, kad galutinis rezultatas būtų iš tiesų puikus.

Getfix sistemos ekspertai užtikrina, kad vinilinės grindų dangos klojimas bus atliekamas tikrai profesionaliai – pradedant medžiagų parinkimu, ir baigiant dangos montavimu.

Vinilinių grindų tipai

Vinilines grindis galima išskirti į kelias kategorijas:

  • Pagal montavimo būdą yra skiriamos klijuojamos vinilinės grindys, kurių tvirtinimui naudojami klijai, ir vinilinės grindys su užraktu, kurios yra montuojamos panašiu principu kaip ir laminatas;
  • Pagal formatą yra skiriamos vinilinės grindys rulonais, lentelėmis arba plytelėmis. Vinilinė danga rulonais dažniausiai naudojama didelėse patalpose (rulono matmenys yra maždaug 2×25 m). Tokios grindys visuomet yra klijuojamos. Vinilinės lentelės įprastai yra minkštos ir dekoratyvios, jų plotis dažniausiai yra 15-19 cm, o ilgis – 90-130 cm. Vinilinė danga plytelėmis gali būti labai skirtingų matmenų, todėl ji gali būti pritaikoma ir nedidelėje patalpoje (pavyzdžiui, vonioje).

Taip pat skiriasi vinilinių grindų atsparumo klasės, raštai (eglutė yra vienas populiariausių vinilinių grindų raštų), gali būti pasirenkamos vinilinės grindys su kamščiu, ir t.t.

Vinilinių grindų priežiūra

Nors vinililinės grindys yra labai atsparios, tačiau jos reikalauja šiokios tokios priežiūros. Tokias grindis rekomenduojama valyti bent kartą per savaitę: pirmiausia vertėtų sušluoti ar susiurbti birius nešvarumus, o tuomet grindis išplauti skuduru. Galima naudoti specialų vinilinėms grindims skirtą ploviklį arba jį pasigaminti patiems: į 4-5 l vandens įpilkite  puodelį acto. Plaunant vinilines grindis skudurą reikia dažnai praplauti šiltu švariu vandeniu. Jei ant grindų išpylėte sulčių ar vyno, tokias dėmes reikia nedelsiant pašalinti drėgnu skudurėliu, nes įsisenėjusių dėmių pašalinimas gali būti labai sudėtingas.

Kaip užsakyti vinilinių grindų klojimo paslaugas?

Vinilinių grindų klojimas atliekamas pateikus užsakymą Getfixplatformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti meistrą į namus?

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad vinilinių grindų montavimas yra labai paprastas, tačiau neretai tenka susidurti su įvairiais sunkumais. Jei siekiate kiek įmanoma geresnio rezultato, šį darbą vertėtų perleisti profesionalams, kurie pasirūpins, kad vinilinė danga būtų sumontuota kokybiškai ir tarnautų tikrai ilgą laiką.

Vinilinių grindų klojimo darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Vinilinių grindų klojimas atliekamas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad vinilinių grindų klojimas būtų maksimaliai saugus?

Vinilinių grindų dėjimas bus saugus ir sklandus, jei šį darbą patikėsite Getfix specialistams. Tiesiog pateikite užklausą internetinėje svetainėje, ir labai greitai galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį pasiūlymą.