fbpx

Vidaus apdailos darbai

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 30 Eur

  • Pateikite užklausą vidaus apdailos darbams internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
Darbo pavadinimas Kaina, Eur
Sienų dažymas su paruošimu (m2) 3-7
Durų montavimas 29-88
Gipskartonio montavimas su profilių įrengimu (m2) 8-14
Tapetų klijavimas (m2) 6-8
Plytelių klijavimas (m2) 11-15
PVC dangos klojimas (m2) 4-9
Laminato klojimas (m2) 4-6
Grindjuosčių montavimas (m) 2-4
Pakabinamų lubų sumontavimas (m2) 7-14
Smulkūs sienų remonto darbai 25-65
Parketo dangos montavimas (sudedamo) (m2) 6-10
Karnizų, roletų pakabinimas 25-35
Apdailos ir baldinių elementų montavimas 29-52

 

Dažniausiai meistrai vengia smulkių apdailos darbų, kadangi jie yra trumpalaikiai. GETFIX meistrai reguliariai gauna smulkių remonto darbų užsakymus, kas užtikrina pastovias pajamas.

Todėl jei reikia perdažyti sieną, įklijuoti kelias plyteles ar tiesiog ištaisyti anksčiau atliktų darbų broką, užsisakykite GETFIX meistrą. Specialistas atvykęs į vietą galės informuoti apie darbo trukmę ir po darbų atsiskaitysite už realiai išdirbtą laiką.

Lentelėje pateiktos kainos pagal anksčiau atliktus užsakymus.

Plytelių klyjavimas ant hidroizoliacijos

Kodėl verta naudotis GETFIX meistrų paslaugomis?

Ilgametę patirtį turintys mūsų meistrai gali Jums atlikti daugelį smulkaus apdailos darbų Jūsų namuose ar biure. Naujų patalpų įrengimas, apdaidos darbai ar tiesiog einamieji remonto darbai – tai meistrų sritis. Visi darbai atliekami su profesionalia įranga, tad darbai bus atlikti maksimaliai greitai bei kokybiškai.

Kokius vidaus apdailos darbus gali atlikti meistrai?

Specializuojamės smulkiuose apdailos darbuose, namų elementų ir dekoracijų montavime. Jei reikia atlikti laminato montavimo, sienų dažymo, įdaužų sienose remonto, durų sumontavimo, plytelių klijavimo ar kituose darbuose, nedvejokite ir kvieskite mūsų meistrą. Padėsime ir patarsime kaip geriau galėtume atlikti šiuos darbus, kad sutaupytumėte laiko ir pinigų.
Taip pat, atliekame darbus ir ofisuose. Galime sumontuoti pakabinamas lubas, žaliuzes, įrengti pertvaras ir atlikti kitus smulkius remonto darbus.
Dažnai pasitaikantys ir apdailos elementų bei paveikslų montavimo darbai. Jums nereikės vargti ir nuomotis elektros įrankių bei kopėčių, kad atlikti šiuos darbus. GETFIX meistrai greitai gali tai atlikti už Jus.

Norite įsirengti butą ar patalpas, tačiau reikia atlikti ne tik apdailos darbus?

Mūsų meistrai gali pasiūlyti visą remonto sprendimą iš vienų rankų. Suprantame, kad remonto darbai apima ir inžinerines dalis, tad remonto meistrai gali atlikti ir smulkius santechnikos bei elektros montavimo darbus. Taip Jums nereikės ieškoti aibės meistrų ir su kiekvienu derinti atskiro darbo. Visą tai patikėkite mūsų meistrams.

Kodėl neverta taupyti medžiagoms ir darbams?

Dažnu atveju žmonės taupo pasirinkdami pačias pigiausias medžiagas ar mažai kvalifikuotus specialistus, kurie darbus atlieka nekokybiškai. Šiuo atveju labai taupyti nevertėtų, o pasirinkti kokybiškas medžiagas ir patyrusus meistrus, jei norima, kad remonto darbai būtų ilgalaikiai. Dažnai pasitaiko, kad pasirenkamos pvz. pigiausio laminato grindys ir po kelių metų jų sujungimai būna pažeisti. Beja, labai aktualus ir pagrindo paruošimas, kad pakloto sluoksnis būtų parinktas tinkamai. Remonto darbuose aibė subtilybių, kurias geriausiai išmano mūsų patyrę meistrai ir padės Jums turėti kokybiškai atnaujintus namus, butą, balkoną, ofisą ar kitą patalpą.