fbpx

Vaizdo kamerų montavimas

Pasirinkite miestą:

Vaizdo kamerų montavimas nuo 25 Eur

  • Į darbų kainą įskaičiuojamas 10 Eur atvykimo mokestis;
  • Maistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.

Vaizdo stebėjimo sistema (vaizdo kameros) – tai prietaisų visuima, kurią sudaro vaizdo įrašymo įrenginys ir vaizdo kameros. Šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos yra IP, kurios suteikia geresnę vaizdo kokybę. Vaizdo stebėjimo sistemos būna montuojamos viduje ir lauke, priklauso nuo to, ką reikia stebėti ir saugoti. Šiuolaikinės lauko kameros turi integruotus IR pašvietimo elementus, kurie suteikia galimybę vaizdą matyti net ir naktį.

Įrašymo įrenginys – tai NVR vaizdo įrašymo įrenginys, kuris priima iš kamerų gaunamą signalą ir jį įrašo į įmontuotą kietąjį diską. Įrašymo įrenginys taip pat gali būti jungiamas prie interneto ir taip mobiliosios programėlės ar WEB naršyklės pagalba klientas galės stebėti kas vyksta jo saugomame (stebimame) objekte.

Vaizdo kameros – tai vaizdo fiksavimo įrenginiai, kurie perduoda užfiksuotą vaizdą į įrašymo įrenginį, SD integruotą kortelę ar tiesiogiai internetu (jei turi WIFI funkciją). Vaizdo kameros būna vidaus, lauko bei valdomos. Taip pat jos yra skirstomos ir pagal jų dizainą: bullet, dome, cube ir kt. Rekomenduojama rinktis kuo daugiau MP turinčias kameras ir žinomų gamintojų pagamintą produkciją.

Vaizdo kamerų montavimas ir parinkimas reikalauja tam tikrų specifinių žinių. Vaizdo kamerų montavimo kaina taip pat priklauso ir nuo montavimo aplinkybių bei esamos objekto situacijos.