fbpx

Užsakymų pardavimas meistrams

GETFIX platfomoje meistrai gali parduoti savo užsakymus kitiems meistrams. Pvz. jei esate užimtas ir sulaukiate užklausų iš klientų, galite juos informuoti, kad perduosite užsakymą savo kolegoms ir supildyti užsakymo formą:

Norėdami parduoti potencialų užsakymą, spaudžiate pliusiuką. Juo galite kurti užsakymą sau (bus matomas jūsų kalendoriuje) arba parduoti kitiems meistrams.
Būtina informuoti užsakovą, kad užsakymą užregistruosite GETFIX platformoje, per kurią jūsų kolegos galės susisiekti. Suvedus užsakymo duomenis spaudžiate „PARDUOTI“.
Įvedate sumą, kurią pageidaujate gauti, jei užsakymas sėkmingai bus atliktas. Kaina, kurią norite gauti nurodoma eurais su PVM (jei esate PVM mokėtojas). Savo paskyroje galėsite matyti savo parduodamų užsakymų statusus.

Rekomenduojame nustatyti logišką kainą. Nustačius per didelę kainą, kiti meistrai nenorės tokio užsakymo priimti ir taip prarasite galimą pardavimą.

Užsakymai, gaunami per asmeninį puslapį:

Užpildykite savo puslapio informaciją:

  1. Įkelkite profilio nuotrauką;
  2. Pateikite savo veiklos aprašymą (patirtis, specializaciją ir pan.);
  3. Pateikite savo rekvizitus (IV pažymos numeris, banko sąskaitos numeris ir pan.)
  4. Pridėkite savo atliktų darbų nuotraukų. Ne savo darbų nuotraukų įkėlimas griežtai draudžiamas.

Visa pateikta informacija bus matoma jūsų viešame puslapyje.

Dalinkitės savo asmeniniu puslapiu socialiniuose tinkluose ar siųskite nuorodą potencialiam užsakovui.
Užsakovui pateikus asmeninį užsakymą, jo atlikimas jums kainuos 9 Eur komisinį mokestį, tačiau jo atsisakius ir jį atlikus kitam meistrui, jūs uždirbsite 4 Eur.

 

Visi sukaupti bonusai už pardavimus kaupiasi jūsų balanse ir galima išsiimti pagal pareikalavimą.