fbpx

Televizorių remontas

Pasirinkite miestą:

Televizoriaus remontas nuo 55 Eur

  • Užsisakykite televizorių remontą internetu
  • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad meistras atliktų
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
  • Rekomenduojame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės būsimiems užsakovams

Nuo ko priklauso televizorių remonto kainos?

Televizorių remontas gali kainuoti labai įvairiai – kainai įtakos turi konkretus gedimas ir meistro nustatyti įkainiai. Jei norite sužinoti preliminarias įvairių gedimų pašalinimo kainas, galite pasinaudoti internetine paieška, ir pagal raktinius žodžius televizorių remontas kainos labai greitai galėsite sužinoti, kokias kainas yra nustačiusi viena ar kita televizorių taisykla. Taip pat preliminarius įkainius rasite GETFIX svetainėje, o pateikę užklausą sužinosite tikslesnes darbų kainas.

Kokie  televizorių remonto darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Nors televizorių tarnavimo trukmė dažniausiai yra tikrai ilga, tačiau kartais vartotojams tenka susidurti su tam tikrais gedimais, kurių taisymu rūpinasi GETFIX meistrai. Dažniausiai pasitaikantys gedimai – patamsėjęs televizoriaus ekranas, elektronikos gedimai, neveikiantis TV pultelis, ir t.t. Savarankiškas televizoriaus remontas gali tapti tikrai nemenku iššūkiu, todėl GETFIX TV meistrai rūpinasi, kad įvairūs gedimai būtų kuo greičiau pašalinami: atliekamas antenų remontas, antenos prijungimas, Smart TV gedimų pašalinimas, pultelių remontas, ekrano keitimas, antenos reguliavimas, priedėlių remontas, Oled ir Qled televizorių remontas, ir t.t.

LED televizorių remontas

Nors LED televizorių gedimai yra ganėtinai reti, tačiau meistrų praktikoje pasitaiko ir tokių atvejų. Gedimai dažniausiai yra susiję su apšvietimu, todėl savarankiškai atlikti remontą gali būti tikrai sudėtinga (vis dėlto, kartais gedimo priežastis yra gana paprasta – vaizdas dingsta dėl sugedusio transformatoriaus). LED televizorių remontas visuomet reikalauja ypatingo atidumo ir tam tikrų įgūdžių, todėl naudinga kreiptis pagalbos į specialistus, kurie pasirūpins sklandžiu darbų atlikimu. Siūlomas samsung, lg, philips, sony televizorių remontas ir kitų populiarių prekinių ženklų prietaisų taisymas.

Kaip užsakyti televizorių meistro paslaugas?

Tv remontas bus atliekamas pateikus užsakymą GETFIX platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys specialistai, todėl jūs galėsite išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Kodėl verta rinktis televizorių taisymo paslaugas per GETFIX?

Televizorių taisymas dažnais atvejais reikalauja ganėtinai nemažų pastangų, todėl tuomet, jei neturite patirties atliekant tokius darbus, geriausia kreiptis į šios srities specialistus, kurie užtikrins greitą ir sklandų gedimų pašalinimą. Televizorių meistras į namus atvyks jūsų pasirinktu laiku, todėl galite būti užtikrinti, kad tv remontas nesukels jokių nepatogumų.

Televizorių remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Televizorius remontuojantys specialistai gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje GETFIX platforma bus plečiama, todėl  įvairios paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad televizorių remontas būtų maksimaliai saugus?

Nustatyti gedimą ne visada yra paprasta, todėl šį darbą geriausia patikėti patyrusiems meistrams. Pasidomėkite – galbūt dar nėra pasibaigęs televizoriaus garantinis laikotarpis, nes tokiu atveju tv gedimų pašalinimas jums gali visiškai nieko nekainuoti (atminkite, kad garantinis nebus taikomas, jei gedimus šalins gamintojo neįgaliotas asmuo).