fbpx

Telefonspynės montavimas

Pasirinkite miestą:

Telefonspynės montavimas nuo 25 Eur

  • Į darbų kainą įskaičiuojamas 10 Eur atvykimo mokestis;
  • Meistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų komponentų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.

Telefonspynės (domofonai) – tai įrenginių visuma, kuri suteikia vartotojui galimybę identifikuoti į patalpas ar teritoriją norinčius patekti asmenis. Telefonspynės (domofonai) būna dviejų tipų- video ir audio arba tik audio. Patekimas į patalpas ar teritoiją taip pat gali būti valdomas ir iš vartotojo turimų autentifikavimo kortelių ar nuotolinio siųstuvo.

Telefonspynės (domofono) sistemą sudaro išorinis iškvietimo modulis ir vidinis modulis. Išorinis modulis skirtas svečiui, kad praneštų apie norimą patekimą į patalpas objekto valdytojui.

Išorinis modulis būna audio arba audio ir video. Vidinis domofono modulis būną pasikalbėjimo įrenginys arba pasikalbėjimo įrenginys su monitoriumi ir valdymui skirtais mygtukais.

Telefonspynės taip pat būna bevielės arba pajungtos kabeliais.
Dažniausiai telefonspynės montavimas būna atliekamas daugiabučiuose namuose, vienbučiuose, ar patalpose, kurios reikia riboti pašalinių asmenų patekimą.