fbpx

Tapetų klijavimas

Pasirinkite miestą:

Tapetų klijavimo kaina nuo 6 Eur

 • Meistro atvykimas – 10 Eur;
 • Meistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
 • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
 • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
 • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.

Kiek kainuoja tapetų klijavimas?

Tapetų klijavimo kainą nustatoma pagal patalpos specifiką (kampus, lizdus, jungiklius ir kt.). Registruoti meistrai darbus atlieka pagal valandinį įkainį, tad tikslią kainą galite sužinoti pasiteiravę meistro, kiek jis užtruks atlikti Jūsų darbą.

Taip pat ši kaina gali kisti nuo tapetų rūšies, ar jums reikia atlikti senų tapetų nuėmimą, uždėti apdailos juostą, patalpos – ar tai yra virtuvė, miegamojo kambarys ar kita patalpa.

Visi šie kriterijai daro įtaką galutinei tapetavimo kvadrato kainai.

Tapetų klijavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose

Sistemoje registruoti meistrai tapetų klijavimo paslaugą atlieka Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Kai kurie specelistai vyksta ir rajoninius miestus.

Kaip pasiruošti tapetavimui?

Jei sienos, ant kurių ruošiamasi tapetuoti, buvo tapetuotis, būtina nulupti senus tapetus bei nuvalyti klijų likučius. Jei nulupant tapetus atsirado nelygumų, būtina tuos nelygumus pašalinti ir pasirūpinti, kad plotas būtų lygus. Sienos turi būti švarios, tad būtinai nuvalykite, kad nebūtų dulkių ar kitų nešvarumų. Taip pat, būtina pasirūpinti, kad patalpa būtų švari ir nebūtų skersvėjo.

Kokius klijus naudoti?

Naudokite tik naujus klijus ir specialiai skirtus Jūsų paviršiams. Būtinai perskaitykite klijų paruošimo instrukciją. Dažnai darbams yra naudojami skysti tapėtų klijai, kuriuos galima naudoti tiek sienoms, tiek luboms.

Kokios yra tepetų rūšys?

Yra 8 tapetų rūšys, kuriuos galima panaudoti pagal pasirinkimą:

 1. Viniliniai tapetai – pasižymi atparumu drėgmei, ilgai išlaiko savo spalvą. Minusas – nėra pralaidūs orui.
 2. Flizeliniai tapetai – pasižymi tvirtumu ir pralaidumu orui. Minusas – didesnė kaina.
 3. Popieriainiai tapetai – pagrindinis privalumas yra kaina. Pagrindinis minusas – nėra atparūs drėgmei.
 4. Stiklo pluošto tapetai – pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Minusas – mažas raštų pasirinkimas.
 5. Skystieji tapetai – paslepia sienų nelygumus, tinka luboms ir sienoms. Minusas – nėra atsparūs drėgmei ir ilgiau džiūsta nei kiti tapetai.
 6. Natūralus tapetai – ypatingai ekologiški, tačiau yra sudėtingiau klijuoti ir neturi apsaugos nuo drėgmės.
 7. Dažomieji tapetai – atsparūs drėgmei ir gera garso izoliacija. Tačiau reikia dengti keliais tapetų sluoksniais.
 8. Fototapetai – galima pritaikyti norimame interjere, tačiau nėra galimybės jų nuplauti.

Užsisakant tapetų klijavimą galite pasikonsultuoti dėl pasirinkimo, o jeigu jau esate įsirinkę – akcentuokite tapetų rūšį prieš darbus, kad sužinoti tikslesnę kainą.

Kaip paruošti tapetus?

Visų pirma išmatuokite sienų aukštį ir pridėkite apie 10 cm rezervą. Ant švaraus ploto išvyniokite tapetų ruloną ir atkirpkite. Suderinkite tapetų raštą, kad klijuojant jie sutaptų.
Paruoštus tapetus tepkite klijais nuo centro link kraštų. Būtinai pasirūpinkite, kad klijai gerai įsigertų į tapetus, nes tik taip galėsite išventi oro burbulų klijavimo metu.

Kaip klijuoti tapetus?

Ant sienos nubrėžkite liniją, pagal kurią planuojate klijuoti pirmą tapetų juostą. Pridėkite viršutinį tapetų galą prie lubų ir palikitę rezervą. Klijuokite tapetą derindami prie nusibrėžtos linijos, kad išlaikytumėte klijavimo tikslumą. Prispausti tapetus naudokite volelį. Sekančias tapetų juostas klijuokite priderinę prie pirmosios rašto.