fbpx

Tapetavimas

Pasirinkite miestą:

Tapetavimo kaina nuo 6 Eur

  • Meistro atvykimas – 10 Eur;
  • Meistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.

Kiek kainuoja tapetų klijavimas?

Tapetų klijavimo kainą nustatoma pagal patalpos specifiką (kampus, lizdus, jungiklius ir kt.). Registruoti meistrai darbus atlieka pagal valandinį įkainį, tad tikslią kainą galite sužinoti pasiteiravę meistro, kiek jis užtruks atlikti Jūsų darbą.

Kokiuose miestuose atliekami darbai?

Sistemoje registruoti meistrai tapetų klijavimo paslaugą atlieka Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Kai kurie specelistai vyksta ir rajoninius miestus.

Kaip pasiruošti tapetavimui?

Jei sienos, ant kurių ruošiamasi tapetuoti, buvo tapetuotis, būtina nulupti senus tapetus bei nuvalyti klijų likučius. Jei nulupant tapetus atsirado nelygumų, būtina tuos nelygumus pašalinti ir pasirūpinti, kad plotas būtų lygus. Sienos turi būti švarios, tad būtinai nuvalykite, kad nebūtų dulkių ar kitų nešvarumų. Taip pat, būtina pasirūpinti, kad patalpa būtų švari ir nebūtų skersvėjo.

Kokius klijus naudoti?

Naudokite tik naujus klijus ir specialiai skirtus Jūsų paviršiams. Būtinai perskaitykite klijų paruošimo instrukciją.

Kaip paruošti tapetus?

Visų pirma išmatuokite sienų aukštį ir pridėkite apie 10 cm rezervą. Ant švaraus ploto išvyniokite tapetų ruloną ir atkirpkite. Suderinkite tapetų raštą, kad klijuojant jie sutaptų.
Paruoštus tapetus tepkite klijais nuo centro link kraštų. Būtinai pasirūpinkite, kad klijai gerai įsigertų į tapetus, nes tik taip galėsite išventi oro burbulų klijavimo metu.

Kaip klijuoti tapetus?

Ant sienos nubrėžkite liniją, pagal kurią planuojate klijuoti pirmą tapetų juostą. Pridėkite viršutinį tapetų galą prie lubų ir palikitę rezervą. Klijuokite tapetą derindami prie nusibrėžtos linijos, kad išlaikytumėte klijavimo tikslumą. Prispausti tapetus naudokite volelį. Sekančias tapetų juostas klijuokite priderinę prie pirmosios rašto.