fbpx

Stogo dengimas

Pasirinkite miestą:

Stogo dengimo kaina nuo 12 Eur/m2

  • Užsisakykite stogo dengimą internetu
  • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad specialistas atliktų
  • Visi paslaugos teikėjai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
  • Pageidaujame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės kitiems užsakovams

Stogo dengimo kaina

Naudinga pasidomėti, kokia yra įvairių rūšių stogo dangos kainą už kvadratą – skirtingų dangų įkainiai gali smarkiai varijuoti. Taip pat gali skirtis atliekamų darbų įkainiai: preliminarias stogų dengimo kainas galite rasti pateiktoje lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai:

  • pasirinkta danga (skaidri PVC danga, čerpės, plieninė danga ar kt.)
  • stogo konstrukcijos sudėtingumas
  • stogo plotas
  • ir t.t.

Pateikę užklausą galėsite sužinoti, kiek jums kainuos stogų dengimas, todėl netrukus galėsite priimti palankiausią sprendimą.

Kokie stogų dengimo darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Stogų dengimas – tai itin kruopštus ir atsakingas darbas, todėl GETFIX sistemos meistrai rūpinasi, kad visi darbai būtų atliekami tiesiog preciziškai. Siūlomų paslaugų spektras yra labai platus:

atliekamas stogo dengimas skarda, šiferiu, bitumine danga, trapecine stogo danga, pvc danga, čerpėmis ir t.t. Gali būti pasirenkama prilydama, permatoma stogo danga, siūlomas plokščių stogų dengimas, montuojami ne tik gyvenamųjų namų stogai – taip pat atliekamas pavėsinių, garažo stogo dengimas.

Susisiekę su specialistais galite sužinoti, kiek kainuoja stogo dengimas, ir tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Stogo dengimas skarda

Skardinio stogo dengimo kaina su medžiagomis yra viena mažiausių. Šiuolaikinė skardos gaminimo technologija užtikrina, kad skardinė danga būtų ne tik estetiška, bet taip pat ir ilgaamžė, tad galima būti užtikrintiems, kad šio tipo dangos greitu metu neteks pakeisti nauja.

Stogo dengimas šiferiu

Stogo dengimas šiferiu yra ganėtinai nebrangus ir ilgaamžis sprendimas. Šio tipo stogo danga yra gana nesunkiai montuojama, tačiau svarbu įvertinti, kad šiferio spalvos ilgainiui nublunka. Jei siekiate, kad stogas visada išliktų ganėtinai intensyvios spalvos, šiferio dangą gali tekti perdažyti.

Stogo dengimas bitumine danga

Tai – klasikinė stogo danga, kuri džiugina atsparumu nepalankioms oro sąlygoms ir ilgaamžiškumu. Bituminė stogo danga pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, todėl net ir pliaupiant lietui namuose galėsite mėgautis tyla ir ramybe.

Stogų dengimas prilydoma danga

Prilydoma stogo danga šiandien yra vienas populiariausių pasirinkimų. Tokia danga džiugina gana nesudėtinu montavimu, prieinama kaina ir ilgaamžiškumu. Prilydoma stogo danga gali būti gaminama iš labai skirtingų medžiagų, todėl naudinga išsiaiškinti, kokio gamintojo produkcija geriausiai atitiktų individualius jūsų poreikius.

Stogo dengimas čerpėmis

Stogo dengimas čerpėmis yra gana sudėtingas, todėl šį darbą geriausia patikėti specialistams. Keraminės čerpės yra viena ilgaamžiškiausių medžiagų, kuri tarnauja metų metus ir puikiai tinka mūsų šalies oro sąlygas.

Užsakovai turi galimybę rinktis iš itin didelės čerpių spalvų gamos –naudinga žinoti, kad net ir praėjus daugybei metų čerpės išlaikys savo pirminę spalvą. Vis dėlto, įvertinkite tai, kad čerpės yra gana brangi medžiaga, todėl esant ribotiems finansiniams ištekliams naudinga pasvarstyti ir apie kitus galimus pasirinkimus. Įvertinkite tai, kad stogo dengimo darbai sudaro tik dalį stogo kainos – taip pat naudinga išsiaiškinti, kokia yra pasirinktos dangos 1m2 kaina.

Stogų dengimas plienine danga

Plieninė danga yra nebrangi ir nesudėtingai montuojama, tačiau tokia pasirinkimo galimybė turi ir tam tikrų trūkumų. Vienas jų – tai plieninės dangos barškėjimas lyjant lietui, todėl įvertinkite tai, ar jūsų netrikdys girdimi pašaliniai garsai.

Kaip užsakyti stogo dengimo paslaugas?

Stogo dengimo paslaugas galite užsakyti GETFIX platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į GETFIX meistrus?

GETFIX meistrai pasirūpins, kad stogo dengimo darbai būtų atliekami kokybiškai ir pačia geriausia kaina. Jei svarstote, kiek gali kainuoti namo ar garažo stogo dengimas, pirmiausia galite pasinaudoti internetine paieška, ir pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui,  garažo stogo dengimas kaina galėsite rasti preliminarius įkainius. Pasitarę su GETFIX meistrais galėsite pasirinkti tinkamiausias stogų dengimo medžiagas, ir tuomet beliks tik susitarti dėl paslaugų teikimo.

Stogų dengimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. GETFIX platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje stogų dengimas gali būti atliekamas ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad stogų dengimas būtų atliekamas saugiai?

Stogų dengimas yra atliekamas  ganėtinai dideliame aukštyje, todėl atliekant šiuos darbus būtina laikytis visų saugumo reikalavimų. Būtent todėl rekomenduojame kreiptis į GETFIX sistemos meistrus, kurie pasirūpins, kad darbų atlikimas būtų saugus ir kokybiškas.