fbpx

Sprendimas prekybai

Padidinkite savo pardavimus su „GETFIX“

Partnerystė su GETFIX gali padidinti jūsų fizinės ir/ar el. parduotuvės pardavimus. Įsigydami prekes jūsų parduotuvėje, klientai papildomai galės užsisakyti aukštos kokybės paslaugas (pvz. Baldų surinkimas, prietaisų pajungimas ar kita). Esamus partnerius galite rasti čia.

Kodėl verta?

 1. Išauginsite pardavimus. Padidinsite pardavimo apimti ir vidutinį krepšelio dydį, leisdami klientams papildomai įsigyti paslaugas iš Jūsų.
 2. Geresnė vartotojo patirtis. Aukštesnis konversijos rodiklis pritraukiant klientus, kurie neperka prekės be instaliavimo darbų.
 3. Papildoma vertė. Įgausite pranašumą prieš konkurentus, pasiūlydami ne tik prekės įsigijimą, bet visą spektrą papildomų paslaugų.
 4. Socialinė atsakomybė. Suteiksite užsakymų MVĮ ir laisvai samdomiems meistrams.

Kaip sprendimas prekybai veikia?

 • Klientai gali lengvai įsigyti paslaugas elektroninėje ir/ar fizinėje parduotuvėje.

Įtraukiant montavimo ar surinkimo paslaugas, klientams liks tik pasirinkti kokią prekę iš Jūsų pirkti. „Viskas iš vienų rankų“ principas padidins Jūsų pardavimus.

 • Paslaugos užsakymo variantai

Surinkimo ir/ar montavimo paslaugas užsakyti paprasta. El. parduotuvėms siūlome kelis paslaugos užsakymo pateikimo variantus: paslaugos užsakymo opciją prekės įsigyjimo kelyje ar atskirą puslapį dėl paslaugos užsakymo. Fizinėms parduotuvėms siūlome individualius sprendimus- nuo QR kodo prie prekės kainos iki paprasčiausios dalomosios medžiagos prie kasos. Galime pritaikyti paslaugos užsakymo pateikimo variantą individualiai prie Jūsų verslo.

 • Užsakymas paslaugoms pateikiamas greitai

El. parduotuvėje užsakyti paslaugas klientas gali automatiškai su įsigijama preke, reikia tik nurodyti laiką ir adresą. Fizinėje parduotuvėje klientas gali paslaugas užsakyti pasinaudojęs GETFIX aplikacija ar per WEB formą. Užsakymas pateikiamas greitai ir klientui liks tik pasirinkti iš paslaugai atlikti aplikavusių meistrų.

 • Darbus atliks gerai vertinami meistrai

Sutartu laiku meistras atvyks pas klientą ir atliks užsakytus darbus. Darbus atliks tik gerai vertinami meistrai. Mes nuolatos vykdome meistrų monitoringą.

Kodėl verta bendradarbiauti su GETFIX?

 • Auganti paslaugos suteikimo aprėptis

Paslaugas klientai gali užsakyti paslaugas 4 didžiosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose).

 • Paslaugas atliks gerai vertinami meistrai

Vykdome nuolatinį meistrų darbo kokybės monitoringą. Siekiame užtikrinti, kad klientai galėtų rinktis tik iš atsakingai darbus atliekančių meistrų.

 • Lankstus paslaugų suteikimo laikas

GETFIX sistemoje registruoti meistrai gali paslaugas suteikti visomis savaitės dienomis.

 

TOBULINKIME MAŽMENINĘ PREKYBĄ KARTU!

Užpildykite bendradarbiavimo formą ar susisiekite [email protected], +370 678 16537 ir aptarsime bendradarbiamo galimybes!

Sutarus bendradarbiavimo sąlygas, jūs galėsite integrtuoti sprendimą į savo el. parduotuvę: https://getfix.lt/api-integracija/