Smulkūs vidaus remonto darbai

Smulkių vidaus apdailos darbų kainos nuo 19 Eur/h

  • Atvykimas – 10 Eur (minimalus užsakymas – 29 Eur);
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Ilgesniems nei 8 val. užsakymams kaina derinama individualiai
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija
  • Valandinis įkainis gali kisti, priklausomai nuo darbų specifikos

Dažniausiai meistrai vengia smulkių remonto darbų, kadangi jie yra trumpalaikiai. GETFIX meistrai reguliariai gauna smulkių remonto darbų užsakymus, kas užtikrina pastovias pajamas. Todėl jei reikia perdažyti sieną, įklijuoti kelias plyteles ar tiesiog ištaisyti anksčiau atliktų darbų broką, užsisakykite GETFIX meistrą. Specialistas atvykęs į vietą galės informuoti apie darbo trukmę ir po darbų atsiskaitysite už realiai išdirbtą laiką pagal valandinį įkainį.

Darbo pavadinimasVidutinė darbo trukmė, h
Sienų ir lubų dažymas su paruošimu (1m2)1
Durų montavimas2 – 4
Gipskartonio montavimas su profilių įrengimu (1m2)1 – 2
Tapetų klijavimas (1m2)0,7 – 1,3
Plytelių klijavimas (1m2)1 – 2
PVC dangos klojimas (1m2)1 – 2
Laminato dangos montavimas (1m2)0,5 – 1
Grindjuosčių montavimas (1m)0,2- 0,4
Pakabinamų lubų sumontavimas (1m2)1
Smulkūs sienų remonto darbainuo 1 h
Parketo dangos montavimas (sudedamo) (1m2)1 – 2
Karnizų, roletų pakabinimas0,5 – 1
Apdailos ir baldinių elementų montavimas1 – 2

Kodėl verta naudotis GETFIX meistrų paslaugomis?

Ilgametę patirtį turintys mūsų meistrai gali Jums atlikti daugelį smulkaus remonto darbų Jūsų namuose ar biure. Naujų patalpų įrengimas, remonto darbai ar tiesiog einamieji remonto darbai- tai mūsų remonto meistrų sritis. Visus darbus atliekame su profesionalia įranga, tad darbai bus atlikti maksimaliai greitai bei kokybiškai.

Kokius vidaus remonto darbus gali atlikti meistrai?

Specializuojamės smulkiuose remonto darbuose, namų elementų ir dekoracijų montavime. Jei reikia atlikti laminato montavimo, sienų dažymo, įdaužų sienose remonto, durų sumontavimo, plytelių klijavimo ar kituose darbuose, nedvejokite ir kvieskite mūsų meistrą. Padėsime ir patarsime kaip geriau galėtume atlikti šiuos darbus, kad sutaupytumėte laiko ir pinigų.
Taip pat, atliekame darbus ir ofisuose. Galime sumontuoti pakabinamas lubas, žaliuzes, įrengti pertvaras ir atlikti kitus smulkius remonto darbus.
Dažnai pasitaikantys ir apdailos elementų bei paveikslų montavimo darbai. Jums nereikės vargti ir nuomotis elektros įrankių bei kopėčių, kad atlikti šiuos darbus. GETFIX meistrai greitai gali tai atlikti už Jus.

Norite įsirengti butą ar patalpas, tačiau reikia atlikti ne tik remonto darbus?

Mūsų meistrai gali pasiūlyti visą remonto sprendimą iš vienų rankų. Suprantame, kad remonto darbai apima ir inžinerines dalis, tad remonto meistrai gali atlikti ir smulkius santechnikos bei elektros montavimo darbus. Taip Jums nereikės ieškoti aibės meistrų ir su kiekvienu derinti atskiro darbo. Visą tai patikėkite mūsų meistrams.

Kodėl neverta taupyti medžiagoms ir darbams?

Dažnu atveju žmonės taupo pasirinkdami pačias pigiausias medžiagas ar mažai kvalifikuotus specialistus, kurie darbus atlieka nekokybiškai. Šiuo atveju labai taupyti nevertėtų, o pasirinkti kokybiškas medžiagas ir patyrusus meistrus, jei norima, kad remonto darbai būtų ilgalaikiai. Dažnai pasitaiko, kad pasirenkamos pvz. pigiausio laminato grindys ir po kelių metų jų sujungimai būna pažeisti. Beja, labai aktualus ir pagrindo paruoštimas, kad pakloto sluoksnis būtų parinktas tinkamai. Remonto darbuose aibė subtilybių, kurias geriausiai išmano mūsų patyrę meistrai ir padės Jums turėti kokybiškai atnaujintus namus ar ofisą.

Užsakyti meistrą
Pasirinkite miestą: