fbpx

Skalbimo mašinų remontas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 35 Eur

  • Pateikite užklausą internetu nurodydami, kokią vyryklę reikia pajungti
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso skalbimo mašinų remontas kainos?

Preliminarios teikiamų paslaugų kainos yra pateiktos lentelėje, tačiau joms gali turėti įtakos skalbimo mašinos gedimo sudėtingumas, keičiamų detalių kaina, ir t.t. Kreipdamiesi į Getfix meistrus labai greitai galėsite sužinoti, kokių kainų galima tikėtis, ir tai jums gali padėti pasirinkti tam tikrą paslaugos teikėją. Turėsite galimybę palyginti skirtingų paslaugos teikėjų nustatytas kainas, todėl beliks tik pasirinkti tokį pasiūlymą, kuris atitiktų jūsų finansines galimybes.

Kokie skalbimo mašinų remonto darbai atliekami Getfix sistemoje?

Skalbimo mašinų remontas atliekamas tada, kai pastebimi tam tikri šio buitinio įrenginio darbo nesklandumai. Getfix platformoje užsiregistravę meistrai rūpinasi, kad visi gedimai būtų pašalinami kiek įmanoma greičiau ir sklandžiau, o atliekamų darbų spektras tikrai nėra siauras:

  • siūlomas įvairių automatinių skalbimo mašinų remontas (Bosch, Beko, Samsung, Electrolux, LG, Miele ir kitų prekinių ženklų),
  • skalbimo mašinų variklių remontas
  • šalinami įvairaus pobūdžio gedimai

Į namus atvykęs meistras gali greitai ir tiksliai nustatyti gedimo priežastį bei ją pašalinti.

Kaip užsakyti skalbimo mašinų meistro paslaugas?

Skalbimo mašinų remonto paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo. Pildydami užklausą sugaišite visai nedaug laiko, ir netrukus galėsite pasirinkti tokį pasiūlymą, kuris jums atrodo pats patraukliausias.

Skalbimo mašinų meistras į namus

Skalbimo mašinų remontas reikalauja ne tik specifinių žinių, bet taip pat ir atitinkamų įgūdžių, todėl kreipdamiesi į patyrusius meistrus galite būti užtikrinti, kad visi darbai bus atliekami kokybiškai. Jums nereikės spėlioti, dėl kokių priežasčių atsirado skalbimo mašinos darbo sutrikimai, nes skalbimo mašinų  meistrai galės greitai ir tiksliai įvardinti gedimo priežastį. Skalbyklių taisymas neretai reikalauja ir tam tikros specialios įrangos, kurios įsigijimas gali būti pernelyg brangus, todėl šio darbo patikėjimas specialistams visuomet yra puiki idėja. Skalbimų mašinų taisymas atliekamas greitai ir kokybiškai, be to, dauguma meistrų atliktiems darbams taiko tam tikro laikotarpio garantiją.

Skalbyklių remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Atliekamas skalbimo mašinų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal atskirą susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje meistrai skalbimo mašinų remontą galės atlikti ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad  skalbimo mašinų remontas būtų atliekamas saugiai?

Skalbyklių meistras visuomet laikosi tam tikrų saugumo reikalavimų, todėl klientams netenka rūpintis, kad viskas būtų atliekama tinkamai. Niekam ne paslaptis, kad netinkamai atliekant buitinės technikos remontą galima ne tik patirti nuostolių, bet taip pat ir susižaloti, todėl pasirūpinkite, kad taip nenutiktų. Skalbyklių taisymas bus gerokai sklandesnis ir saugesnis, jei šią užduotį patikėsite savo sritį puikiai išmanantiems žmonėms.

 

Taip pat atliekamas: