fbpx

Šildomų grindų kolektoriaus pajungimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 50 Eur

 • Pateikite užklausą šildomų grindų kolektoriaus pajungimui internetu
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Šildomų grindų kolektoriaus pajungimas – procesas ir eiga

Gyvenamųjų ir komercinių patalpų grindinio šildymo sistemos užtikrina tolygų šildymą, optimalią temperatūrą ir maksimalų šiluminį komfortą. Kad visa grindų šildymo sistema veiktų efektyviai, įrengiamas kolektoriaus blokas arba tiesiog grindų šildymo kolektorius.

Kolektoriaus pajungimas prie grindinio šildymo sistemos

Yra daug įvairių modifikacijų grindų šildymo kolektorių. Kad prijungimo ir montavimo procesas būtų paprastas ir tikslus, turime pasirinkti sekciją su tinkamo tipo kolektoriumi.

Paprastas kolektorius be valdymo elementų: tai kilpinis kolektoriaus pluoštas su srieginiais išėjimais be jokių uždaromųjų ar valdymo jungiamųjų detalių.

Paprasti kolektoriai naudojami grindinio šildymo sistemose be radiatorių, kai kontūrai yra maždaug vienodo ilgio ir nereikia tiksliai subalansuoti.

Kolektoriaus pajungimas – procesas ir priemonės

Norint prijungti šiuos kolektorius, reikia:

 1. Skirstomieji kolektoriai (srauto ir grįžtamieji)
 2. Rutuliniai vožtuvai su jungiamąja veržle arba amerikietiško tipo veržle, 2 vnt. (montuojami pagrindiniuose vamzdžiuose priešais kolektorius, kad būtų galima išjungti sistemą techninei priežiūrai atlikti)
 3. Kolektoriaus jungiamosios detalės (Eurocone) vamzdžių šildymo kontūrams sujungti.
 4. Tvirtinimo rinkinys
 5. Kolektoriaus T-taškas
 6. Automatinė oro išleidimo sistema su uždaromuoju vožtuvu
 7. Išleidimo čiaupas
 8. Paprastas kolektoriaus mechanizmas

Kolektorius su valdymo arba uždaromaisiais vožtuvais yra sudėtingesnis įrenginys, kuriame yra valdymo arba uždaromieji elementai.

Kolektoriai su uždaromaisiais rutuliniais vožtuvais tinka tik šildymo grandinėms visiškai uždaryti arba atidaryti. Dėl kolektorių su valdymo vožtuvais konstrukcijos šildymo terpė atskiruose kontūruose valdoma sklandžiai.

Grindinio šildymo kolektorių mazgai. Kad būtų lengviau montuoti ir tinkamai sureguliuoti grindinio šildymo sistemą, yra surenkamieji kolektoriai su reguliavimo vožtuvais ir srauto matuokliais. Į šį rinkinį įeina dvi srauto ir grįžtamojo srauto šukos. Viename iš jų yra termostatiniai reguliavimo vožtuvai, o kitame – balansavimo vožtuvai su srauto matuokliais.

Tai leidžia optimaliai suderinti srautą per kontūrus ir pasiekti reikiamą šiluminės galios santykį.

Kolektoriaus pajungimas prie grindinio šildymo sistemos

Jei nusprendėte savo rankomis pasigaminti grindų šildymą, sužinokime, kaip teisingai prijungti grindų šildymo kolektorių.

Pirmiausia apžvelkime, kaip prijungti paprastus grindinio šildymo kolektorius. Jei ieškote ekonomiško grindų šildymo varianto, kolektorių galite pasigaminti savo rankomis. Šiuo atveju naudojami kolektoriai su valdymo ir uždaromaisiais vožtuvais.

Grįžtančiame vamzdyje sumontuotas kolektorius su vožtuvais, skirtas šildymo terpei balansuoti ir reguliuoti. Tiekimo vamzdyne naudojamas vožtuvų kolektorius su uždaromaisiais vožtuvais. Sistemoje taip pat turi būti sumontuotas cirkuliacinis siurblys, o ant kolektorių turi būti įrengtos automatinės oro šalinimo angos, kad iš sistemos būtų pašalintas oras. Grindų šildymo vamzdžiams sujungti naudojamos specialios kolektorių jungtys (Eurocone) arba jungtys su jungiamąja veržle.

Kolektoriaus pajungimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Kolektoriaus  pajungimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Greitas pajungimo paslaugų užsakymas internetu.

Registruoti meistrai taip pat teikia šias paslaugas: