fbpx

Sienų tinkavimas

Pasirinkite miestą:

Sienų tinkavimo kaina nuo 5 Eur/m2

 • Užsisakykite sienų tinakvimą internetu
 • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad specialistas atliktų
 • Visi paslaugos teikėjai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
 • Pageidaujame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės kitiems užsakovams

Nuo ko priklauso sienų tinkavimo kaina?

Preliminarius sienų tinkavimo įkainius galite rasti pateiktoje lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai: pasirinktas tinko tipas, vieta, kurioje atliekami tinkavimo darbai (pastato išorėje ar viduje), darbų apimtis, ir t.t.

Pateikę užklausą galėsite sužinoti, kiek jums kainuos sienų tinkavimas, todėl netrukus galėsite priimti palankiausią sprendimą.

Kokie sienų tinkavimo darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Sienų tinkavimas – tai kruopštumo ir tikslumo reikalaujantis darbas. Jei neturite patirties atliekant sienų tinkavimą, jums gali padėti GETFIX platformoje užsiregistravę meistrai, kurių siūlomų paslaugų pasirinkimas yra ganėtinai didelis:

 • atliekamas sienų tinkavimas cementiniu tinku
 • lauko sienų tinkavimas
 • sienų tinkavimas kalkiniu skiediniu
 • vidaus sienų tinkavimas
 • ir t.t.

Kreipdamiesi į GETFIX sistemos specialistus galite būti užtikrinti, kad jums bus pateiktas optimalus pasiūlymas, o rezultatu tikrai neteks nusivilti.

Kaip užsakyti meistro paslaugas?

Tinkavimo paslaugas galite užsakyti GETFIX platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į GETFIX meistrus?

Sienos tinkavimas reikalauja kruopštumo ir įgūdžių, todėl kreipdamiesi į patyrusius meistrus galite būti užtikrinti, kad bus pasiektas pats geriausias rezultatas. GETFIX platformos meistrai padės pasirinkti tinkamiausias tinkavimui skirtas medžiagas, tinkamai paruoš sienas tinkavimui ir pasirūpins, kad darbai būtų atliekami itin kruopščiai ir tiksliai. Sienų tinkavimas – tai vienas paruošiamųjų apdailos darbų, kuriam vertėtų skirti ypatingą dėmesį, todėl bendradarbiaudami su GETFIX specialistais galėsite nesibaiminti, kad ant sienų gali likti nelygumų. Atlikus sienų tinkavimą bus galima pereiti ir prie kitų apdailos darbų, kuriais taip pat galės pasirūpinti GETFIX meistrai.

Sienų tinkavimo darbai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. GETFIX platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje sienų tinkavimas gali būti atliekamas ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad sienų tinkavimo darbai būtų atliekami saugiai?

Atliekant sienų tinkavimą būtina laikytis tam tikrų taisyklių ir saugumo reikalavimų. Jei tinkuojamos plytų sienos, o oro temperatūra yra aukštesnė nei 23 laipsniai Celsijaus, pirmiausia sienas reikės sudrėkinti. Jei tinko danga bus vieno sluoksnio, jos paviršių būtina iš karto išlyginti uždrėbus tinką (tam naudojama speciali įranga).

Jei danga bus daugiasluoksnė, kiekvienas sluoksnis bus drebiamas ankstesniam sluoksniui pradėjus stingti. Tinkavimo darbų atlikimas visuomet reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių, todėl kreipdamiesi į GETFIX platformos meistrus galėsite būti užtikrinti, kad rezultatas bus iš tiesų puikus.

GETFIX taip pat atlieka šias paslaugas: