fbpx

Sienų apdaila

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 7 Eur/m2

 • Pateikite užklausą sienų apdailos darbams ir sužinokite kainą
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie sienų apdailos darbai atliekami Getfix sistemoje?

Sienų apdaila – tai ypatingo kruopštumo reikalaujantis darbas, kurio atlikimui reikia tam tikrų žinių bei įgūdžių. Getfix meistrai rūpinasi, kad namų apdailos darbai jums nekeltų jokių rūpesčių, todėl siūlomų paslaugų pasirinkimas yra labai platus:

 • atliekama vidaus sienų apdaila
 • lauko sienų apdaila
 • parenkamos tinkamiausios lauko ir vidaus sienų apdailos plokštės
 • atliekama sienų kampų apdaila
 • atliekama balkono apdaila
 • nelygių sienų apdaila
 • laiptinės sienų apdaila
 • apdaila vonioje
 • tvirtinamos apdailos juostos
 • atliekamas dekoras
 • ir kt.

Pigiausia sienų apdaila

Pigiausia vidinių sienų apdaila neabejotinai yra tapetavimas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad šios apdailos medžiagos nėra ilgaamžės. Kai siekiama ilgaamžio rezultato, kur kas palankesniu pasirinkimu gali būti kiti apdailos būdai: sienų apdailos plokštės, ir t.t.

Sienų apdailos plokštės

Tokia sienų apdaila atrodo labai estetiškai ir suteikia patalpoms jaukumo. Tokiai apdailai dažnai yra naudojamos dailylentės, tačiau paskutiniu metu tam vis dažniau pasirenkamas ir laminatas, kuris padeda sukurti vientisą interjerą.

Lauko sienų apdaila

Išorinių sienų apdailai turi būti pasirenkamos aplinkos veiksniams atsparios medžiagos. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti PVC ar natūralus akmuo sienų apdailai. Pasitarę su Getfix specialistais priimti tam tikrus sprendimus bus galima kur kas paprasčiau: jų siūlomos idėjos išorės apdailai galės garantuoti patį geriausią rezultatą.

Virtuvės sienų apdaila

Virtuvės sienų apdailai gali būti pasirenkamos akmens plokštės, drėgmei atsparūs tapetai, keramikinės plytelės, dekoratyvinė apdaila medžiu, ir t.t. Pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažas, todėl pasitarę su specialistais priimti sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

Vidaus sienų apdaila

Vidaus sienų apdaila atliekama atsižvelgiant į patalpos specifiškumą. Pavyzdžiui, kambario, prieškambario ar koridoriaus sienų apdaila gali būti atliekama dailylentėmis, 3D tapetais, sienų dažais, ir t.t. Tualeto ar vonios sienų apdailai vertėtų rinktis atsparesnes medžiagas – pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti drėgmei atsparios plokštės.

Garažo sienų apdaila

Garažo sienų apdaila gipso kartono plokštėmis yra pats populiariausias pasirinkimas, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboto. Garažo apdailai taip pat puikiai tinka puikiai tinka skydai ar kitos pasirinktos apdailos medžiagos.

Kaip užsakyti sienų apdailos paslaugas?

Sienų apdailos paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į Getfix meistrus?

Nors  sienų apdaila iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip didelių pastangų nereikalaujantis darbas, tačiau vėliau gali paaiškėti, kad rezultatas yra visai ne toks, kokio tikėtasi. Kad taip nenutiktų, naudinga kreiptis į Getfix specialistus, kurie galės parinkti tinkamiausias apdailos medžiagas ir garantuos patį geriausią rezultatą.

Sienų apdaila Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje sienų apdaila gali būti atliekama ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad  sienų apdaila būtų atliekama maksimaliai saugiai?

Getfix meistrai pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami kruopščiai ir saugiai, todėl jums neteks nerimauti dėl galimų nelaimingų atsitikimų.