fbpx

Santechnikos darbai

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 27 Eur

  • Pateikite užklausą santechnikos darbams internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
Darbo pavadinimas Kaina, Eur
Vandens maišytuvo sumontavimas 27-60
Klozeto pastatymas 35-85
Boilerio (šildymo katilo) keitimas/pajungimas 34-97
Dušo kabinos surinkimas ir pastatymas 55-135
Vonios pastatymas 38-110
Radiatoriaus pastatymas 30-60
Kanalizacijos valymas 38-70
Hidroforo pajungimas 27-73
Plautuvės arba praustuvės pajungimas 29-60
Gyvatuko pajungimas 29-67
Santechniko konsultacija 25-40

Kvalifikuotas santechnikas kokybiškai sutvarkys ar įrengs naują santechnikos sistemą Jūsų biure ar namuose. Meistras atvyks į vietą ir pasirūpins, kad viskas būtų sujungta nepriekaištingai ir funkcionuotų maksimalų tarnavimo laiką. Lentelėje pateikiamos vidutinės santechnikos darbų kainos.

Taip pat atliekami šie darbai:

Kaip sužinoti santechnikos darbų kainą?

Standartinių santechnikos darbų kaina pateikiama lentelėje, tačiau jei turite unikalią problemą, jos sprendimo kaštus gali įvertinti specialistas. Tam reikia užpildyti užsakymo formą ir laukti, kol aplikuos santechnikai. Pasirinkus vieną iš meistrų, pamatysite kontaktus, kuriais galėsite pasikonsultuoti dėl darbų kainos.

Santechniko darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Santechnikas gali atlikti darbus: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Ateityje planuojama paslaugą teikti ir kituose miestuose, todėl sekite naujienas, kada GETFIX pradės teikti psalaugas ir jūsų mieste.

Kokius santechnikos darbus atlieka GETFIX meistrai?

Santechnikai atlieka: vamzdžių montavimo darbus, radiatorių montavimą, gyvatukų montavimą, čiaupų montavimą, klozetų montavimo darbus. Taip pat, atliekami ir užsikišusios kanalizacijos atkimšimo darbai. Dažnai atliekami ir skubūs remonto darbai, kai yra pažeidžiami vamzdžiai ar vanduo pradeda bėgti per tarpines. Senos pajungimo ar sandarinimo gumos dažnai sukelia daug problemų ir tai gali būti užliejimų priežastimi.

Kodėl neverta taupyti įsigijant įrangą ar taupyti meistrų sąskaita?

Blogai atlikti santechnikos darbai ar parinktos nekokybiškos medžiagos gali greitai tapti labai didelių nuostolių priežastimi. Trūkę vamzdžiai ar per tarpines leidžiamas vanduo gali užlieti Jūsų namus ir kaimynus. Tinkamai atlikti vamzdžių sujungimai, ei kokybiškai paugti santechnikos prietaisai, nuotėkio galimybę sumažina iki minimumo.

Noriu modernizuoti šildymo sistemą. Nuo ko pradėti?

Santechnikas parinks Jums tinkamiausią šildymo sistemos modernizavimo sprendimą. Visi santechnikos darbai yra individualūs, tad negalima lyginti tokio pačio ploto namų, nes dažniausiai jų energetinės klasės būna skirtingos. Didesnio sandarumo namui gali pakakti ir mažesnio galingumo šildymo įrenginio, o mažiau sandariam namui – priešingai.

Kodėl verta kviesti santechniką į namus ar biurą?

Sistemoje registruoti tik kokybiškai santechnikos paslaugas atliekantys meistrai, dirbantys su kokybiškais įrankiais. Tinkamai parinkti santechnikos komponentai užtikrins ilgalaikį sistemos funkcionavimą. GETFIX meistrai padės parinkti tinkamus santechnikos komponentus bei juos sumontuoti.