fbpx

Šaldytuvų remontas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 45 Eur

 • Pateikite užklausą internetu nurodydami, kokį šaldytuvo modelį reikia remontuoti
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie šaldytuvų remonto darbai atliekami Getfix sistemoje?

Šaldytuvų remontas – tai viena tų paslaugų, dėl kurių kreipiamasi į buitinės technikos remonto paslaugas teikiančius meistrus. Getfix sistemoje užsiregistravusių meistrų teikiamų paslaugų spektras yra labai platus:

 • nešiojamų šaldytuvų remontas
 • pieno šaldytuvų remontas
 • buitinių šaldytuvų remontas
 • šaldiklių remontas

Įvairių puikiai žinomų prekinių ženklų Snaige, AEG, Beko, Bosch, Carrier, Electrolux, Samsung, LG, Miele šaldytuvų remontas.

Taip pat atliekamas skubus šaldytuvų taisymas. Šaldytuvų meistrai pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami greitai ir sklandžiai.

Nuo ko priklauso šaldytuvų remonto kainos?

Preliminarios teikiamų paslaugų kainos yra pateiktos lentelėje, tačiau įkainiams gali turėti įtakos įvairūs veiksniai:

 • gedimo tipas ir sudėtingumas
 • šaldytuvo tipas
 • keičiamų detalių kainos
 • ir kt.

Pateikę užklausą Getfix sistemoje labai greitai galėsite sužinoti šaldytuvo remonto kainą, ir tuomet beliks pasirinkti geriausią pasiūlymą.

Šaldytuvų dalys

Getfix meistrai rūpinasi, kad pakeistos šaldytuvų dalys būtų kokybiškos ir ilgaamžės, todėl ypatingas dėmesys yra skiriamas jų atrankai. Galite net neabejoti, kad sutaisytas šaldytuvas veiks sklandžiai, ir dar ilgą laiką dėl identiško gedimo tikrai neteks kreiptis į meistrus.

Šaldytuvų meistras į namus

Šaldytuvų meistras atvyksta į kliento namus ir pasirūpina, kad visi buitinės įrangos gedimai būtų pašalinami greitai ir kokybiškai. Įvairių darbų atlikimui gali būti taikoma tam tikro laikotarpio garantija.

Kaip užsakyti šaldytuvo remonto paslaugas?

Sugedusio šaldytuvo tvarkymas bus atliktas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti šaldytuvo remonto meistrą į namus?

Šaldytuvų taisymas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių, o tam tikrais atvejais remontui taip pat reikia specialios įrangos, kuri tikrai nėra labai pigi. Į namus atvykę meistrai gali greitai nustatyti šaldytuvo gedimą, ir iš karto po to imamasi jo remonto.

Šaldytuvų remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistras gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Puiki žinia yra tai, kad ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Sostinėje įvairių paslaugų teikėjų pasirinkimas yra tikrai labai platus, todėl galite rasti ne vieną bendrovę, teikiančią šaldytuvų remonto paslaugas. Natūralu, jog dauguma vartotojų ieško pačių geriausių šaldytuvo remonto kainų, todėl pateikite užklausą Getfix platformoje, ir netrukus galėsite išsirinkti geriausią pasiūlymą. Taip pat šaldytuvų remontas atliekamas Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Kaip galima užtikrinti, kad šaldytuvų remontas būtų maksimaliai saugus?

Jei kreipsitės į patyrusius meistrus, galėsite būti užtikrinti, kad visi darbai bus atliekami saugiai. Neeksperimentuokite su elektros prietaisais – tam visuomet reikia tinkamų žinių bei įgūdžių.

Taip pat atliekame: