fbpx

Rekuperatoriaus montavimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 50 Eur

  • Pateikite užklausą rekuperatoriaus montavimui
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso rekuperatorių montavimas?

Rekuperacinės sistemos montavimo kainas galite peržiūrėti pateiktoje lentelėje, tačiau skirtingų meistrų nustatytos kainos gali varijuoti. Tam gali turėti įtakos:
• atliekamų darbų apimtys
• rekuperacinės sistemos tipas
• papildomų darbų atlikimas
• pasirinktos rekuperacinės sistemos dalys – lankstūs ortakiai, ventiliacijos ortakiai ir t.t.
Tikslesnius įkainius sužinosite pateikę užklausą Getfix platformoje: netrukus gausite visų užsiregistravusių meistrų pasiūlymus, todėl galėsite išsirinkti tinkamiausią paslaugos teikėją.

Kokie rekuperatoriaus montavimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Kas yra rekuperatorius? Tai – įrenginys, padedantis taupyti energiją ir šilumą. Rekuperacinės sistemos veikimo principas yra labai paprastas: į patalpą patenkantis šviežias oras yra perėjęs šilumokaitį, kuriame yra dalinai pašildomas ir perduodamas ortakiams.
Getfix siūlo itin platų rekuperacijos montavimo paslaugų spektrą:
• rekuperacinė sistema montuojama butui, namui ar ofisui
• įrengiami ventiliacijos ortakiai
• atliekamas mini rekuperatoriaus montavimas
• ir kt.
Šiandien montuojamų rekuperatorių pasirinkimas yra labai platus:
• plokšteliniai rekuperatoriai
• rotaciniai rekuperatoriai
• atskirų srautų rekuperatoriai
Todėl Getfix meistrai pasirūpins, kad būtų parenkamas tinkamiausias rekuperacinės sistemos tipas ir užtikrinamas kokybiškas montavimas.

Kaip užsakyti rekuperatoriaus montavimo paslaugas?

Rekuperatoriaus montavimas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą. Rekuperacijos montavimas bus pradedamas iš karto po to, kai susitarsite su paslaugų teikėju ir bus paruoštas rekuperacinės sistemos įrengimo projektas.

Kodėl verta kviesti meistrą į namus?

Dalykų, kuriuos tenka įvertinti įrengiant rekuperacinę sistemą, yra ne taip ir mažai. Svarbu išsiaiškinti, koks rekuperacinės sistemos tipas gali būti tinkamiausias, parinkti tinkamą rekuperatoriaus montavimo vietą (kai kuriuos rekuperacinės sistemos modelius galima montuoti ant stogo, fasado ar balkono) bei tinkamai atlikti visus montavimo žingsnius, kurių yra ne taip ir mažai. Natūralu, kad nepatyrusiems žmonėms gali kilti daugybė su montavimu susijusių  klausimų, todėl šią užduotį geriausia perleisti profesionalams.

Rekuperatoriaus montavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Rekuperacinės sistemos montavimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl  rekuperatoriaus  montavimo paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad rekuperatoriaus montavimas būtų maksimaliai saugus?

Rekuperacijos įrengimas bus efektyvus tik tuomet, jei bus atsižvelgiama į konkrečius statinio techninius duomenis (būtina įvertinti patalpų dydį, pastato sandarumą, tam tikras architektūrines ypatybes, ir t.t.).
Ne ką mažiau svarbūs ir atstumai tarp oro paėmimo ir šalinimo angų, todėl neturint tam tikrų žinių ir įgūdžių atlikti rekuperatoriaus įrengimą bus pernelyg sudėtinga. Rekuperacinės sistemos įrengimas bus efektyvus tik tada, jei atsižvelgsite į visus svarbiausius niuansus, todėl šį darbą geriausia patikėti specialistams, kurie rekuperacinę sistemą atliks saugiai ir kokybiškai.