fbpx

Radiatorių pajungimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 55 Eur

  • Pateikite užklausą santechnikos darbams internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kiek kainuoja radiatoriaus pajungimas?

Standartinių radiatoriaus pajungimo darbų kaina yra nurodyta lentelėje, tačiau įkainiams gali turėti įtakos radiatorių pajungimo būdai ar kiti veiksniai. Norėdami sužinoti tikslią darbų atlikimo kainą tiesiog užpildykite užklausos formą ir netrukus galėsite sulaukti atsakymo.

Kokie radiatorių pajungimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Jei pastebite, kad radiatorius šyla kur kas prasčiau nei esate įpratę, o jo nuorinimas nebėra veiksmingas, tikėtina, kad atėjo laikas radiatorių pakeisti nauju. Nors radiatoriaus keitimas nėra labai sudėtingas, tačiau tą atliekant būtina laikytis tam tikrų saugumo taisyklių, todėl kreipdamiesi į meistrus galite būti užtikrinti, kad darbai bus atlikti greitai ir saugiai.

 

Teikiamų paslaugų spektras yra ganėtinai platus:

  • Atliekamas radiatorių pajungimas prie katilo
  • Radiatorių apatinis pajungimas
  • Kolektorinis radiatorių pajungimas
  • Reguliatorių pajungimas
  • Ir kiti darbai.

 

Kreipdamiesi į specialistus galite būti užtikrinti, kad radiatorių teisingas pajungimas užtikrins tinkamą šių šildymo įrenginių funkcionavimą.

Radiatoriaus termostato pajungimas

Radiatoriaus termostatas užtikrina kur kas efektyvesnš šilumos energijos taupymą bei garantuoja dar didesnį komfortą, todėl radiatoriaus termostato pajungimas visada gali būti palankia išeitimi. Getfix meistrai pasirūpins, kad radiatoriaus termostatas būtų sumontuojamas greitai ir efektyviai, todėl netrukus galėsite įsitikinti tokio sprendimo privalumais.

Kaip užsakyti radiatoriaus pajungimo paslaugą?

Radiatorių pajungimas bus atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistų pasiūlymą.

Kodėl verta kviesti meistrą į namus?

Radiatoriaus pajungimas reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių. Nors internetinėje erdvėje galime rasti tikrai nemažai informacijos, kaip pajungti radiatorių (gali būti randama išsami schema ir pan.), tačiau darbų saugumą gali užtikrinti tik patyrę meistrai. Siūlomos paslaugos apima daugybę įvairių darbų – specialistų pagalbos gali prireikti tada, kai atliekamas radiatorių pajungimas iš apačios, kai atliekamas kermi/purmo radiatorių pajungimas, kai planuojamas radiatorių pajungimas iš šono, ir t.t.

Radiatoriaus pajungimo darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistras gali atvykti į jūsų namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad radiatoriaus pajungimas būtų maksimaliai saugus?

Radiatoriaus pajungimas turi būti nuoseklus, todėl tai visada reikalauja tam tikrų žinių (svarbu numatyti, kur yra radiatoriaus pajungimo mazgas, įvertinti, kur yra sumontuoti vamzdžiai, ir t.t.).

Nors iš pažiūros šis darbas gali atrodyti paprastas ir nereikalaujantis ypatingų žinių, tačiau radiatorių teisingas pajungimas bus atliktas tik tada, kai tą atliks savo darbą išmanantys meistrai. Būtent todėl rekomenduojama neeksperimentuoti ir šį darbą patikėti profesionalams.