fbpx

Radiatorių keitimas ir remontas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 30 Eur

  • Pateikite užklausą santechnikos darbams internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie radiatorių montavimo ir remonto darbai atliekami Getfix sistemoje?

Radiatorių keitimas ir remontas reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių, todėl šiuos darbus geriausia patikėti meistrams, kurie pasirūpins, kad viskas būtų atliekama saugiai. Getfix sistemoje užsiregistravę meistrai siūlo tikrai nemažą paslaugų spektrą: gali būti atliekamas radiatorių  remontas, keitimas, ir t.t. Visai nesvarbu, kokiose patalpose bus naudojami radiatoriai – individualiame name, bute, daugiabučiuose ar ofise, patyrę meistrai pasirūpins, kad darbų eiga būtų sklandi ir užtikrinanti geriausią rezultatą.

Kaip užsakyti radiatorių keitimą?

Radiatorių keitimo ar remonto darbai bus atliekami pateikus užsakymą Getfix platformoje. Pateiktą užklausą matys visi tame pačiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą ir susitarti dėl darbų atlikimo.

Kodėl verta užsisakyti radiatorių keitimo ar remonto paslaugą į namus?

Kartais turi būti atliekamas vien tik elementarus radiatoriaus nuorinimas, tačiau neretai gedimai yra kur kas rimtesni. Meistrai pasirūpins, kad radiatoriaus remontas ar keitimas būtų atliekamas greitai ir sklandžiai, todėl netrukus galėsite džiaugtis puikiai funkcionuojančiu šilumos šaltiniu.

Radiatoriaus remontas ir keitimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Radiatoriaus remonto ir keitimo meistras į namus gali atvykti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, tačiau pagal susitarimą taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma plėsis, todėl meistrų paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad radiatoriaus keitimas ar remontas būtų atliekamas saugiai?

Jei planuojate įsigyti naują radiatorių, pirmiausia reikia atlikti matavimus ir skaičiavimus, kurie padės paprasčiau pasirinkti tinkamą radiatorių. Jei radiatorius bus montuojamas daugiaaukščiame pastate, ir atliekant darbus taip pat reikės pakeisti vamzdžius, procedūros bus derinamos su aukščiau ir žemiau gyvenančiais kaimynais.

Kai  bus uždarytas centrinis šildymas, po kurio laiko reikės naudoti siurblį, kuris padės pašalinti vandenį (tai padės apsisaugoti nuo netikėto vandens įsiurbimo).

Montuojant naująjį radiatorių rekomenduojama palikti 2-3 cm tarpą prie sienos, taip pat svarbu palaikyti ne mažesnį nei 15 cm atstumą nuo palangės ir ne mažesnį nei 15 cm aukštį nuo žemės.