fbpx

Plytelių klijavimas

Pasirinkite miestą:

Plytelių klijavimo kaina nuo 21 Eur

  • Į darbų kainą įskaičiuojamas 10 Eur atvykimo mokestis;
  • Maistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Ilgesniems nei 8 val. užsakymams kaina derinama individualiai;
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.

Kokia plytelių klijavimo kaina?

Platformoje registruoti meistrai darbus atlieka pagal valandinį įkainį, tad patariame prieš darbus pasiteirauti orientacinio darbų termino. Darbų atlikimo terminui įtakos turi paviršiaus specifika, pjaustomų kampų kiekis bei kitos aplinkybės.

Kaip pasiruošti plytelių klijavimui?

Prieš pradedant plytelių klijavimą, būtina atlikti pagrindo paruošimo darbus. Visų pirma reikia pasirūpinti, kad pagrindas ant kurio bus klijuojamos plyutelės nėra labai nelygus ir nėra didelių nuokrypių per visą plotą. Sekantis darbas, kurį reikia atlikti, tai nuvalyti paviršių. Paviršius ant kurio bus klijuojamos plytelės, turi būti sausas bei kietas. Ant sienos ar grindų esantys nešvarumai neleis tinkamai prikibti plytelių klijams.

Kaip paruotši paviršių klijavimui?

Nuvalytą paviršių ištepkite gruntu. Ištepti grutu rekomenduojama, kad sumažinti drėgmės įgerimą ir pagerina plytelių klijų sukibimą su plotu ant kurio yra klijuojama.

Kada naudojama hidroizoliacija?

Hidroizoliacija naudojama drėgnose patalpose. Ši medžiaga yra būtina patalpose, kurių paviršiai tiesiogiai yra veikiami vandens.

Kaip pasirinkti tinkamus plytelių klijus?

Pasirenkant plytelių klijus, būtina atsižvelgti į keletą esminių punktų: plytelių dydį ir jų medžiagiškumą, klijavimo vietą ir patalpos sąlygas.
Plytelių klijai būna universalūs, tačiau rekomenduotina rinktis konkrečiai Jūsų patalpai tinkančius klijus. Plytelių klijai yra skirstomi į dvi kategorijas: vidaus ir išorės.

Kaip tinkamai klijuojamos plytelės?

Norint atlikti darbą teisingai ir kad darbo rezultatas džiugintų, reikia įdėti ir pasiruošimo. Rekomenduojama kambarį virvute padalinti į keturias lygias dalis. Pagal šias linijas išdėliokite plyteles ir atraskite geriausią plytelių padėtį. Žinoma, kai kurie meistrai turi savus metodus, kurie taip pat leidžia darbą atlikti kokybiškai.
Išdėliojus plyteles, galima pasiruošti plytelių klijavimo mišinį ir pradėti darbus. Lygia menteles dalimi tolygiai ištepkite paviršių, o dantyta mentelės dalimi prabraukite ir suformuokite linijas. Ant paruošto klijų pagrindo galite klijuoti plyteles. Žinoma, nepamirškite ir plytelių skirtukų, kurie leis tvarkingai suklijuoti plyteles ir užtikrins tolygius tarpus tarp jų.