fbpx

Plytelių klijavimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 13 Eur/m2

  • Pateikite užklausą plytelių klijavimui internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokia plytelių klijavimo kaina?

Platformoje registruoti meistrai darbus atlieka pagal valandinį įkainį, tad patariame prieš darbus pasiteirauti orientacinio darbų termino. Darbų atlikimo terminui įtakos turi paviršiaus specifika, pjaustomų kampų kiekis bei kitos aplinkybės.

Kaip pasiruošti plytelių klijavimui?

Prieš pradedant plytelių klijavimą, būtina atlikti pagrindo paruošimo darbus. Visų pirma reikia pasirūpinti, kad pagrindas ant kurio bus klijuojamos plytelės nėra labai nelygus ir nėra didelių nuokrypių per visą plotą. Sekantis darbas, kurį reikia atlikti, tai nuvalyti paviršių. Paviršius ant kurio bus klijuojamos plytelės, turi būti sausas bei kietas. Ant sienos ar grindų esantys nešvarumai neleis tinkamai prikibti plytelių klijams.

Kaip paruošti paviršių klijavimui?

Nuvalytą paviršių ištepkite gruntu. Ištepti grutu rekomenduojama, kad sumažinti drėgmės įgerimą ir pagerina plytelių klijų sukibimą su plotu ant kurio yra klijuojama.

Kada naudojama hidroizoliacija?

Hidroizoliacija naudojama drėgnose patalpose. Ši medžiaga yra būtina patalpose, kurių paviršiai tiesiogiai yra veikiami vandens.

Kaip pasirinkti tinkamus plytelių klijus?

Pasirenkant plytelių klijus, būtina atsižvelgti į keletą esminių punktų: plytelių dydį ir jų medžiagiškumą bei patalpos sąlygas.
Plytelių klijai būna universalūs, tačiau rekomenduotina rinktis konkrečiai Jūsų patalpai tinkančius klijus. Plytelių klijai yra skirstomi į dvi kategorijas: vidaus ir išorės. Taip pat plytelių klijavimas gali būti atliekamas: vonioje, virtuvėje, tiek ant grindų, tiek ant sienų ar laiptų, nuo ko priklauso pasirenkamų klijų savybės. Tokioje patalpoje kaip pirtis, gali būti naudojami karščiui atsaprūs klijai. Didelių plytelių klijavimas taip pat reikalauja tvirtesnių klijų nei mažų.

Neretai pasirenkamas mozaikinis klijavimas, kuriam gali prireikti kelių tipų klijų.

Kaip tinkamai klijuojamos plytelės?

Norint atlikti darbą teisingai ir kad darbo rezultatas džiugintų, reikia įdėti ir pasiruošimo. Rekomenduojama kambarį virvute padalinti į keturias lygias dalis. Pagal šias linijas išdėliokite plyteles ir atraskite geriausią plytelių padėtį. Žinoma, kai kurie meistrai turi savus metodus, kurie taip pat leidžia darbą atlikti kokybiškai.
Išdėliojus plyteles, galima pasiruošti plytelių klijavimo mišinį ir pradėti darbus. Lygia menteles dalimi tolygiai ištepkite paviršių, o dantyta mentelės dalimi prabraukite ir suformuokite linijas. Ant paruošto klijų pagrindo galite klijuoti plyteles. Žinoma, nepamirškite ir plytelių skirtukų, kurie leis tvarkingai suklijuoti plyteles ir užtikrins tolygius tarpus tarp jų.