fbpx

Pamatų įrengimas

Pasirinkite miestą:

Pamatų įrengimo kaina nuo 120 Eur/m3

  • Užsisakykite pamatų įrengimą internetu
  • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad specialistas atliktų
  • Visi paslaugos teikėjai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
  • Pageidaujame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės kitiems užsakovams

Pamatų įrengimo kainos

Preliminarias pamatų įrengimo kainas galite rasti pateiktoje lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai: pasirinktas pamatų tipas, atliekamų darbų sudėtingumas, apimtis, ir t.t. Pateikę užklausą galėsite sužinoti tikslesnę paslaugų teikimo kainą, ir tai jums padės paprasčiau apsispręsti dėl paslaugų teikėjo pasirinkimo.

Kokie pamatų įrengimo darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Pamatų įrengimas – tai vienas svarbiausių statybų etapų, todėl jam vertėtų skirti ypatingą dėmesį. GETFIX platformos meistrai siūlo itin gausų pamatų įrengimo paslaugų asortimentą: atliekamas plokštuminių, gręžtinių ir kitų tipų pamatų montavimas. Kiekvienam klientui yra skiriamas ypatingas dėmesys, todėl galite būti užtikrinti, kad visi darbai bus atliekami kruopščiai ir kokybiškai.

Polinių pamatų įrengimas

Polinių pamatų įrengimas įprastai pradedamas nuo grunto tyrimų. Atlikus geologinius tyrimus galima numatyti pastatams teksiančią apkrovą ir tuomet nusprendžiama, ar būtent poliniai pamatai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų. Šio tipo pamatų įrengimo kaina dažniausiai yra mažesnė nei juostinių pamatų, be to, poliniai pamatai gali būti įrengiami esant nepalankioms geologinėms sąlygoms (pavyzdžiui, jei gruntas nėra pakankamai stabilus).

Gręžtinių pamatų įrengimas

Atsižvelgus į grunto savybes ir gruntinio vandens lygį gali būti įrengiami įprasti poliniai pamatai arba ištisinio sraigtinio gręžimo poliniai pamatai. Jei gruntas yra labai silpnas ar vandeningas, rekomenduojama rinktis ištisinio sraigtinio gręžimo polinius pamatus, kurie įrengiami naudojant specialią techniką: pirmiausia tuščiaviduriu grąžtu įgręžiamos ertmės, per kurias ištraukiamas gruntas ir tiekiamas specialus betono mišinys.

Juostinių pamatų įrengimas

Juostiniai pamatai vis dar yra vienas populiariausių pasirinkimų. Montuojant šio tipo pamatus nereikia brangiai kainuojančios technikos, o pamatų įrengimo procesas yra ganėtinai paprastas. Jei statinyje planuojama įsirengti rūsį, juostiniai pamatai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų, tačiau tuomet, jei geologinės sąlygos nėra palankios šių pamatų įrengimui, tenka pasvarstyti apie kitus galimus pasirinkimus.

Tvoros pamato įrengimas

Nusprendus teritoriją apjuosti tvora, tenka pasvarstyti apie tai, koks tvoros tipas galėtų geriausiai pasiteisinti, bei pasirūpinti tinkamu tvoros pamato įrengimu, nes būtent jis užtikrins tvirtumą bei sujungs tvorą į vientisą objektą. Jei norite išvengti sudėtingų betonavimo darbų, puikiu pasirinkimu gali būti surenkamas tvoros pamatas, kuris nereikalauja specialaus pasiruošimo. GETFIX meistrai gali parinkti tinkamiausią tvoros tipą ir pasirūpinti tvoros pamato įrengimu: rezultatas gali pranokti jūsų lūkesčius!

Sraigtinių pamatų įrengimas

Sraigtiniai pamatai yra nesudėtingai montuojami bet kokio tipo grunte, be to, jie gali būti įrengiami net ir žiemos laikotarpiu. Dažnais atvejais sraigtinius pamatus galima montuoti tiesiog rankomis, o įrengiant didesnius statinius prireikia specialios įrangos. Montavimo metu palaikoma švari aplinka, be to, šio tipo pamatai iš karto yra paruošiami atlaikyti numatytas apkrovas.

Plokštuminių pamatų įrengimas

Plokštuminių pamatų įrengimas taip pat turi nemažai privalumų. Šio tipo pamatai gruntui perduoda apkrovas visa savo plokštuma, o ne atskiromis detalėmis, namo pamatai ir grindys yra įrengiami vienu metu, be to, šio tipo pamatai užtikrina, kad grindys visuomet bus pakankamai šiltos (įrengimo metu montuojama inžinerija, nuotekų sistema, šildomos grindys, ir t.t.)

Kaip užsakyti pamatų įrengimo paslaugas?

Pamatų montavimo paslaugas galite užsakyti GETFIX platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į GETFIX meistrus?

GETFIX meistrai gali pasiūlyti platų pamatų pasirinkimą. Kreipdamiesi į šioje platformoje užsiregistravusius specialistus galėsite būti užtikrinti, kad jums bus parenkamas pats tinkamiausias pamatų tipas, be to, bus garantuojama geriausia paslaugų kokybė.

Pamatų įrengimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. GETFIX platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje pamatų įrengimas gali būti atliekamas ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad  pamatų  būtų atliekamas saugiai?

Atliekant pamatų įrengimą būtina laikytis visų darbo saugos reikalavimų, kurie gali užtikrinti, kad darbų eiga bus ne tik sklandi, bet taip pat ir nepavojinga sveikatai. Būtent todėl rekomenduojame kreiptis į GETFIX meistrus, kurie tuo galės pasirūpinti už jus.