fbpx

Maišytuvo montavimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 30 Eur

  • Pateikite užklausą santechnikos darbams internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie maišytuvo montavimo darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Maišytuvo montavimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai paprastas ir didelių pastangų nereikalaujantis darbas, tačiau neretai paaiškėja, kad viskas yra gerokai sudėtingiau.

Pirmiausia vertėtų nuspręsti, kurioje vietoje bus atliekamas maišytuvo tvirtinimas – ant sienos (taip pat turi būti pasirenkamas optimalus aukštis), ant kriauklės, ant vonios ar ant kito santechninio įrenginio. Jei vonios maišytuvo montavimas atliekamas ant sienos, svarbu atsižvelgti į atstumą tarp sklendžių, nes tai turės įtakos tinkamam vamzdžių išvedžiojimui. Jei maišytuvas yra tvirtinamas tiesiai į kriauklę, įprastai nieko papildomo nereikia.

Santechnikos prietaisų kaina įprastai gerokai viršija montavimo darbų kainai, todėl šių darbų atlikimui vertėtų skirti ypatingą dėmesį. GETFIX specialistai pasirūpins, kad maišytuvo montavimas būtų atliekamas greitai ir kokybiškai, o teikiamų paslaugų spektras tikrai nėra siauras: atliekamas potinkinio maišytuvo montavimas, maišytuvo montavimas ant santechninių įrenginių, montuojami vonios ir virtuvės maišytuvai, ir t.t.

Kaip užsakyti maišytuvo montavimo paslaugą?

Maišytuvų montavimas bus atliekamas pateikus užsakymą GETFIX platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys specialistai, todėl jūs galėsite išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Kodėl verta rinktis maišytuvo montavimo paslaugą per GETFIX?

Nors neretai ryžtamasi maišytuvo montavimą atlikti savarankiškai, tačiau visada svarbu įsitikinti, kad šis darbas nepareikalaus pernelyg didelių pastangų, ir viskas eisis tikrai sklandžiai. Nors virtuvės ar dušo maišytuvo montavimas gali pasirodyti labai paprastas, tačiau įsitikinkite, kad galėsite garantuoti geriausią darbų kokybę ir tikrai puikų rezultatą. Jei siekiate išvengti galimų klaidų ar net įrangos pažeidimų, kreipkitės pagalbos į profesionalus, kurie tikrai pasirūpins, kad viskas vyktų kiek įmanoma sklandžiau.

Maišytuvo montavimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Maišytuvus montuojantys meistrai gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje GETFIX platforma bus plečiama, todėl  įvairios paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad maišytuvo montavimas būtų maksimaliai saugus?

Maišytuvo montavimo darbai visuomet pradedami nuo vandens užsukimo. Nuimkite seną maišytuvą (dažniausiai šiame etape šiek tiek stringama, nes senas prietaisas būna stipriai sukibęs su vamzdžiais). Seną maišytuvą rekomenduojama sutepti su stabdžių skysčiu ar žibalu, ir po 10 minučių jį bus galima paprasčiau išsukti. Kai tą atliksite, galėsite pereiti prie naujo įrenginio montavimo – tą galėsite atlikti vadovaudamiesi gamintojo pateiktomis instrukcijomis. Pabaigę montavimą galėsite vėl atsukti vandenį ir patikrinti veržlių bei lanksčių žarnelių antgalių hermetiškumą.

Nors savarankiškas maišytuvo montavimas dažniausiai nekelia didelio pavojaus, tačiau tuomet, jei dvejojate, kad viską galėsite atlikti savarankiškai, kur kas geresniu pasirinkimu gali būti meistrų teikiamos paslaugos: kreipdamiesi į patyrusius specialistus galite būti visiškai ramūs, kad darbai bus atlikti tinkamai.