fbpx

Lubų dažymas

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 4 Eur/m2

  • Pateikite užklausą lubų dažymo darbams
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso lubų dažymo kaina?

Preliminarius lubų dažymo įkainius galite rasti pateiktoje lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai: lubų plotas, dažymo tipas, ir kt. Pateikę užklausą galėsite sužinoti tikslesnę lubų dažymo kainą, todėl netrukus galėsite priimti palankiausią sprendimą.

Kokie lubų dažymo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Lubų dažymas – tai ypatingo kruopštumo reikalaujantis darbas, kurio atlikimui reikia tam tikrų žinių bei įgūdžių. Getfix specialistai rūpinasi, kad atliekant namų apdailą jums netektų susidurti su tam tikrais sunkumais, todėl siūlomų paslaugų spektras yra tikrai labai platus:
• lubų dažymas ant senų dažų
• lubų dažymas ant kreidos
• senų lubų dažymas
• medinių lubų dažymas
• ir t.t.
Galite būti užtikrinti, kad Getfix specialistai pasirūpins greitu ir kokybišku lubų atnaujinimu.

Kaip užsakyti lubų dažymo paslaugas?

Lubų dažymo paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į Getfix lubų dažymo meistrus?

Nors lubų dažymas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nereikalaujantis didelių pastangų, tačiau neretai paaiškėja, kad viskas yra gerokai sudėtingiau nei buvo manyta. Atliekant lubų dažymą svarbu pasirūpinti, kad dažymo kryptis sutaptų su šviesos sklidimo kryptimi: iš pradžių teptuku tepamas lubų kontūras, o vėliau nudažomas visas lubų plotas.

Jei dažomos lakuotos ar beicuotos medinės lubos, pirmiausia jų paviršių reikia kruopščiai nuplauti, nušlifuoti ir nuvalyti dulkes. Jei lakuotos lubos vis dar ganėtinai gerai atrodo, rekomenduojama lubas ne dažyti, bet dengti laku, atskiestu su vandeniu arba tirpikliu.

Geriausio rezultato pasieksite tada, jei laikysitės lubų dažymo taisyklių ir pasirūpinsite darbo kruopštumu. Jei dvejojate, ar tikrai pavyks tinkamai nudažyti lubas, kreipkitės į Getfix specialistus, kurie garantuos geriausią atliekamų darbų kokybę.

Lubų dažymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje lubų dažymas gali būti atliekamas ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad lubų dažymas būtų atliekamas maksimaliai saugiai?

Patalpa, kurioje bus atliekamas lubų dažymas, turi būti gerai vėdinama. Jei dažymo metu bus naudojamas vaitspiritas, metilo spiritas ar terpentinas, imkitės papildomų atsargumo priemonių (pasirūpinkite, kad šių pavojingų medžiagų neįkvėptumėte, nenurytumėte ir jomis neapsipiltumėte).
• Dažymo metu nevalgykite, negerkite ir nerūkykite.
• Dažus ir skiediklius laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.
• Prieš atlikdami dažymo darbus užsidėkite respiratorių.
• Dauguma dažų visiškai išdžiūva jau po 2-4 valandų, tačiau atnaujintose patalpose rekomenduojama apsigyventi kiek vėliau – maždaug po kelių dienų.
Getfix specialistai rūpinasi, kad lubų dažymas būtų atliekamas maksimaliai saugiai, tad tuomet, jei baiminatės dėl savo saugumo, šį darbą patikėkite profesionalams.

Taip pat atliekame:
Sienų dažymas
Vidaus apdailos darbai