fbpx

Lubų apdaila

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 8 Eur/m2

 • Pateikite užklausą lubų apdailos darbams ir sužinokite kainą
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso lubų apdailos kaina?

Lubų apdailos kainos gali varijuoti priklausomai nuo:

 • užsakymo specifiškumo (apdaila atliekama bute, lofto tipo patalpose, ir t.t.)
 • nuo pasirinktų medžiagų (naudojama medinė apdaila, putplastis, plastikas, ir t.t.)
 • nuo medžiagų kiekio, ir t.t.

Lentelėje rasite preliminarias teikiamų paslaugų kainas, o tikslesnius įkainius sužinosite pateikę užklausą Getfix platformoje.

Kokie lubų apdailos darbai atliekami Getfix sistemoje?

Lubų apdaila turi būti atliekama itin kruopščiai, todėl Getfix specialistai yra pasirengę jums padėti šį darbą atlikti greičiau ir sklandžiau. Siūlomų paslaugų spektras yra ganėtinai platus:

 • atliekamas juostų klijavimas;
 • parenkamas lubų dizainas;
 • parenkamos lubų apdailos medžiagos (iš gipso, plastikinių lubų plokščių, dailylentės ir kitų);
 • atliekama lubų kampų apdaila;
 • galima vonios, balkono, garažo lubų apdaila;
 • montuojamos nuleidžiamos lubos;
 • ir kt.

Lubų įrengimas atliekamas greitai ir nebrangiai, o klientams pageidaujant gali būti siūlomi įvairūs lubų įrengimo variantai.

Pigi lubų apdaila

Gana dažnai tikimasi, kad lubų apdaila pareikalaus kiek įmanoma mažesnių išlaidų, todėl Getfix specialistai visada gali pasiūlyti kelis galimus variantus. Vienas pigiausių pasirinkimų – tai putplasčio plokštės, kurios yra ganėtinai greitai montuojamos ir užtikrinančios tikrai puikų rezultatą. Vis dėlto, toks apdailos būdas nėra pats tinkamiausias, jei lubos yra montuojamos vonioje ar kitose drėgnose patalpose (tokiu atveju palankiau rinktis plastikines plokštes ar kitus apdailos būdus).

Apdailos juostos

Lubų apdailos juosta sukuria luboms ir sienoms išbaigtumo įspūdį. Šios juostelės yra ganėtinai nebrangios, tačiau jos paverčia patalpą kur kas tvarkingesne ir jaukesne. Užsakydami lubų apdailą nepamirškite paminėti ir pageidavimą montuoti šias juostas, nes būtent lubų apvadas užtikrins dar estetiškesnį rezultatą.

Kaip užsakyti lubų apdailos paslaugas?

Lubų apdailos paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl jus dominančios paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į Getfix meistrus?

Nors  lubų apdaila iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip gana nesudėtingas ir didelių pastangų nereikalaujantis darbas, tačiau atliekant apdailą gali tekti susidurti su įvairiais sunkumais. Kad taip nenutiktų, naudinga kreiptis į Getfix specialistus, kurie galės parinkti tinkamiausias apdailos medžiagas ir garantuos patį geriausią rezultatą.

Lubų apdaila Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje lubų apdaila gali būti atliekama ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad lubų apdaila būtų atliekama maksimaliai saugiai?

Getfix meistrai pasirūpins, kad visi lubų apdailos darbai būtų atliekami kruopščiai ir saugiai, todėl jums neteks nerimauti dėl galimų nesklandumų.