fbpx

Langų apdaila

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 50 Eur

  • Pateikite užklausą langų apdailai ir sužinokite kainą
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso langų apdailos kaina?

Preliminarios teikiamų paslaugų kainos yra pateiktos lentelėje, o susisiekę su specialistais galėsite sužinoti tikslesnius teikiamų paslaugų įkainius. Taip pat orientacines kainas galite rasti naudodamiesi internetine paieška: pavyzdžiui, pagal raktinius žodžius langų angokraščių apdaila kaina labai greitai rasite jus dominančią informaciją. Vis dėlto, nepamirškite, kad kainai įtakos turi ir pasirinktos medžiagos (pavyzdžiui, profiliai langų apdailai) bei darbų apimtis.

Kokie langų apdailos darbai atliekami Getfix sistemoje?

Langų apdaila  – tai kruopštumo ir atsakomybės reikalaujantis darbas, kurio atlikimui reikia tam tikrų žinių ir įgūdžių. Getfix specialistai rūpinasi, kad šie darbai būtų atliekami sklandžiai ir kokybiškai, o siūlomų paslaugų spektras tikrai nėra siauras:

  • parenkamos tinkamos langų apdailos medžiagos;
  • atliekama vyrių apdaila;
  • montuojami plastikinių langų apvadai;
  • atliekamas langų apdirbimas;
  • galima medinė langų apdaila;
  • ir kt.

Galite būti užtikrinti, kad po langų pakeitimo atlikta langų apdaila atrodys tikrai estetiškai.

Langų apdailos juostos

Langų apdailos juosta padeda estetiškai uždengti siūles langų išorėje ir viduje. Naudojant langų apdailos juostas galima kokybiškai atlikti angokraščių apdailą. Langų apdailai skirta PVC juosta sujungia skirtingas medžiagas ir užtikrina estetišką galutinį rezultatą.

Plastikinių langų apdaila iš lauko pusės

Atlikus langų montavimą estetinis rezultatas ne visada yra būtent toks, kokio ir tikimasi, todėl langų apdaila iš vidaus yra labai svarbus langų keitimo etapas. GETFIX meistrai pasirūpins, kad sumontuoti langai džiugintų puikiu estetiniu vaizdu.

Plastikinių langų apdaila iš vidaus

Langų apdaila iš vidaus – taip pat labai svarbus etapas, kuris gali užtikrinti ne vien tik estetiką, bet taip pat ir langų ilgaamžiškumą. Getfix meistrai visada rūpinasi, kad darbų atlikimo metu būtų pasiektas kiek įmanoma geresnis rezultatas.

Langų angokraščių apdaila

Angokraščių apdaila įprastai pradedama ne anksčiau nei kitą dieną po langų montavimo. Ši apdaila aplink langus gali būti atliekama skirtingais būdais: tinkuojant arba atliekant apdailą gipso kartono plokštėmis.

Kaip užsakyti meistro langų apdailos paslaugas?

Langų apdailos paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į Getfix meistrus?

Getfix specialistai rūpinasi, kad langų apdaila būtų atliekama sklandžiai ir kokybiškai, todėl galite būti užtikrinti, kad galutiniu rezultatu tikrai neteks nusivilti.

Langų apdaila Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje langų apdaila gali būti atliekama ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad sienų apdaila būtų atliekama maksimaliai saugiai?

Getfix meistrai pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami kruopščiai ir saugiai, todėl jums neteks nerimauti dėl galimų nesklandumų.