fbpx

Kriauklės pajungimas ir montavimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 35 Eur

 • Pateikite užklausą santechnikos darbams internetu
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie kriauklės pajungimo ir montavimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Kriauklės pajungimas ir montavimas bus gerokai greitesnis ir sklandesnis, jei kreipsitės į šios srities specialistus. Getfix sistemos meistrai teikia šias paslaugas:

 • Kriauklės montavimas ant spintelės: toks pasirinkimas yra vienas estetiškiausių ir funkcionaliausių. Getfix meistrai pasirūpins, kad rezultatas pateisintų jūsų lūkesčius;
 • Kriauklės montavimas į stalviršį gali būti pasirenkamas tuomet, kada kriauklė montuojama nestandartinėje vietoje;
 • Pastatomos kriauklės montavimas dažniausiai pasirenkamas tuomet, kada kriauklė montuojama vonios kambaryje, tačiau tam tikrais atvejais gali būti pasirenkamas ir pastatomos kriauklės montavimas virtuvėje;
 • Kriauklės montuojamos po stalviršiu, kada siekiama sutaupyti vietos patalpoje;
 • Kriauklė montuojama ant skalbimo mašinos, kuomet norima dar efektyviau išplanuoti erdvę ir užtikrinti maksimalų funkcionalumą;
 • Kriauklės atjaunimimas: tokia paslauga praverčia tuomet, kada siekiama sutaupyti pinigų. Kriauklės atnaujinimas įprastai kainuoja pigiau nei naujos kriauklės įsigijimas ir montavimas;
 • Uždedamos plautuvės montavimas – tai ganėtinai nesudėtingas darbas, kurį meistrai atliks itin greitai;
 • Akmens masės plautuvės montavimas visuomet reikalauja atidumo, nes dėl neatsargumo tokią plautuvę galite pažeisti. Getfix meistrai pasirūpins, kad šis darbas būtų atliekamas itin kruopščiai ir saugiai.

 

Kriauklės pajungimo procese taip pat atliekami ir šie darbai: sietelio pajungimas, krano montavimas, kriauklės sifono pajungimas, trapo įrengimas, vamzdžių ir nutekėjimo sistemos montavimas, įvado montavimas, žarnos pajungimas, ir t.t. Meistrai įvertins, kokie darbai turi būti atliekami, ir galės paskaičiuoti būsimų paslaugų kainą.

Kaip užsakyti kriauklės pjaungimą?

Kriauklės pajungimo ir montavimo darbai atliekami pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti meistrą į namus?

Priežasčių, kodėl verta kviesti meistrą į namus, yra ne taip ir mažai. Kriauklės pajungimas ir montavimas visuomet reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių, todėl specialistai galės pasirūpinti, kad viskas būtų atliekama greitai ir saugiai.

 

Visai nesvarbu, kokio tipo kriauklė bus pasirenkama (pastatoma ar įleidžiama kriauklė), galite būti užtikrinti, kad specialistai pasirūpins sklandžiu ir greitu darbų atlikimu. Nors neretai manoma, kad kriauklės įrengimas gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Tiesiog užpildykite trumpą užklausos formą, ir labai greitai galėsite sužinoti, kiek kainuos kriauklės montavimas.

Kriauklės pajungimo ir montavimo darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistras gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad kriauklės pajungimas ir montavimas būtų maksimaliai saugus?

Atliekant kriauklės įrengimo darbus turi būti parenkamas tinkamas montavimo aukštis bei laikomasi kitų svarbių taisyklių. Įvairių tipų kriauklių montavimo procesas gali smarkiai skirtis. Pavyzdžiui, pakabinamos kriauklės montavimas yra laikomas vienu paprasčiausiu, o kriauklės montavimas į stalviršį gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų. Jei nesate užtikrinti, kad viską galėsite atlikti savarankiškai, tiesiog kreipkitės į Getfix specialistus, kurie viskuo pasirūpins už jus.