fbpx

Kompiuteriniai tinklai

Pasirinkite miestą:

Kampiuterinių tinklų paruošimas nuo 35 Eur

  • Į darbų kainą įskaičiuojamas 10 Eur atvykimo mokestis;
  • Maistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
  • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
  • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
  • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.

Kompiuteriniai tinklai – tai pasyvinės dalies ir aktyvinės dalies komponentų visuma. Pasyvinę sistemos dalį sudaro kabeliai, komutaciniai komponentai, sujungimo dėžutės, komutacinės panelės bei kita įranga. Aktyvinę sistemos dalį sudaro komutatoriai, maršrutizatoriai.

Kompiuteriniai tinklai yra skirstomi pagal kategorijas. Dažniausiai pasitaiko 5 ir 6 kategorijos kompiuterinis tinklas, tačiau būna ir 7 kategorijos tinklas, kuris yra našesnis. Taip pat, prie kompiuterinių tinklų priskiriami ir optiniai tinklai (šviesolaidžiai) ir jo pajungimo komponentai.

Namų vartotojai dažniausiai turi vieną ar kelis WIFI maršrutizatorius, kurie yra prijungiami prie kabelinio tinklo arba signalą gauna mobiliuoju ryšiu.

Verslo ar viešojo sektoriaus vartotojai dažniausai turi gerokai didesnes ir sudėtingesnės struktūros sistemas, kurios gali aptarnauti daug vartotojų vienu metu ir užtikrinti aukštą tinklo pralaidumą.

Dažniausiai statomos atskiros komutacinės spintos, kuriose montuojami našūs komutatoriai, UPS įrenginiai, komutacinės panelės, maitinimo panelės ir kiti reikalingi komponentai.