fbpx

Kombinuoto ir elektrinio gyvatuko pajungimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 35 Eur

  • Pateikite užklausą gyvatuko pajungimo darbus internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie gyvatuko įrengimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Getfix platformoje registruoti meistrai siūlo itin platų paslaugų pasirinkimą, tad tuomet, jei prireiktų montuoti gyvatuką, galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlytos profesionalios paslaugos. Gali būt atliekamas elektrinio gyvatuko pajungimas, kombinuoto gyvatuko pajungimas, seno gyvatuko keitimas nauju ar kt. Pateikę užklausą galėsite rinktis iš jūsų mieste dirbančių meistrų, todėl netrukus susitarsite dėl dominančių paslaugų teikimo. Dvejojate, kokio tipo gyvatuką pasirinkti? Galite būti užtikrinti, kad patyrę Getfix meistrai atsakys į visus jums kylančius klausimus ir padės paprasčiau priimti sprendimą.

Kaip užsakyti kombinuoto ir elektrinio gyvatuko pajungimo paslaugas?

Kombinuoto ir elektrinio gyvatuko montavimo darbai gali būti užsakomi Getfix platformoje. Jūsų pateiktą užsakymą matys visi jūsų mieste gyvatukų įrengimo paslaugas teikiantys meistrai, todėl turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta užsisakyti gyvatuko montavimą į namus?

Nors iš pirmo žvilgsnio gyvatuko pajungimo schemos atrodo ganėtinai paprastos ir aiškios, tačiau pradėjus montavimo darbus neretai tenka susidurti su įvairiais nesklandumais: turi būti parenkamas tinkamas gyvatuko montavimo aukštis, užtikrinamas tinkamas sistemos funkcionavimas, ir t.t. Patyrę meistrai gali pasirūpinti, kad gyvatuko pajungimas būtų kiek įmanoma greitesnis ir sklandesnis, todėl jums nereikės nerimauti, kad kažką atlikote netinkamai.

Gyvatuko montavimo darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Gyvatuko pajungimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose (taip pat galite susitarti, kad meistras atvyktų į rajoną). Ateityje Getfix platforma plėsis, todėl meistrų paslaugos bus siūlomos ir kituose Lietuvos miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad gyvatuko pajungimas būtų maksimaliai saugus?

Gyvatuko pajungimas arba keitimas yra atliekamas naudojant pajungimo mazgą, užtikrinantį sklandų vandens padavimą ir išbėgimą. Svarbu žinoti, kad atviroje recirkuliacinėje sistemoje atliekamas gyvatuko padavimas ženkliai skiriasi nuo uždaros sistemos gyvatuko pajungimo, todėl atliekant montavimo darbus yra naudojamos skirtingos gyvatuko pajungimo schemos. Nors kartais ryžtamasi gyvatuko pajungimą atlikti savarankiškai, tačiau toks sprendimas pasiteisina ne visada. Jei siekiate, kad gyvatukas tinkamai funkcionuotų ir tarnautų metų metus, visada pravartu kreiptis į patyrusius meistrus, kurie viskuo pasirūpins už jus.