fbpx

Katilinės įrengimas

Pasirinkite miestą:

Katilinės įrengimo darbų kaina nuo 170 Eur

  • Užsisakykite katilinės įrenimo darbus internetu
  • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad santechnikas atliktų
  • Visi santechnikai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
  • Rekomenduojame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės būsimiems užsakovams

Kokie katilinės įrengimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Katilinės gali būti kelių tipų – jos gali būti įrengiamos pačiame name, jo priestate ar atskirame statinyje. Nors katilinės įrengimas name yra populiariausias pasirinkimas, tačiau kartu su specialistais galima aptarti ir kitas galimybes. Getfix platformoje užsiregistravę meistrai visuomet pasirengę jums padėti: jie gali atlikti visus svarbiausius darbus – pradedant projekto parengimu, ir baigiant katilo pajungimu.

Kaip užsakyti katilinės įrengimo paslaugas?

Katilinės įrengimas bus atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti  meistrą į namus?

Katilinės įrengimas name yra atliekamas laikantis aukštų saugumo reikalavimų. Svarbu pasirūpinti, kad katilai ir pagalbiniai elementai būtų išdėstomi tinkamu atstumu, būtina įvertinti, kokio tipo katilas bus montuojamas, ir t.t. Katilinių įrengimo darbus siūlantys specialistai visuomet atsižvelgia į visus svarbiausius veiksnius (namo plotą ir lubų aukštį, sanitarinių mazgų kiekį namuose, sienų storį ir kt.), ir visa tai leidžia paprasčiau parengti projektą. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad savarankiškas katilinės įrengimas yra ganėtinai paprastas, tačiau neretai paaiškėja, kad darbų atlikimas yra gerokai sudėtingesnis.

Katilinės įrengimo darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistras gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad katilinės įrengimas būtų maksimaliai saugus?

Katilinės vietą reikėtų numatyti dar prieš įrengiant namą – neretai nutinka taip, kad katilinei vietos tarsi pakanka, tačiau joje neįmanoma racionaliai išdėlioti įrenginių.

Įrengiant katilinę ypatingai svarbu užtikrinti saugumą. Būtina pasirūpinti tinkamu katilinės vėdinimu – jo įrengimas turėtų priklausyti nuo dujinei ar kieto kuro katilinei taikomų reikalavimų.

Kitas svarbus saugumo klausimas – tai katilinės prieinamumas mažamečiams vaikams ar gyvūnams – jiems katilinė turėtų būti neprieinama patalpa. Jei kreipsitės į patyrusius meistrus, galite būti užtikrinti, kad kieto kuro ar dujinės katilinės įrengimas bus atliekamas saugiai.