fbpx

Kanalizacijos įrengimas ir montavimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 70 Eur

  • Pateikite užklausą santechnikos darbams internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie kanalizacijos įrengimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Kanalizacijos įrengimas – sudėtingas ir specifinių žinių reikalaujantis darbas, kurį geriausia palikti specialistams. Jei nusprendžiama kanalizaciją įsirengti savarankiškai, kartais nėra užtikrinamas tolimesnis jos funkcionavimas, o tuomet, jei kanalizacija įrengiama molingoje žemėje, jos priežiūra gali būti pernelyg sudėtinga. Getfix platformoje užsiregistravę santechnikai siūlo itin platų teikiamų paslaugų spektrą: atliekamas vietinės kanalizacijos įrengimas, nuotekų įrengimas, nuotekų tinklų įrengimas, kanalizacijos atkimšimas name, bute ar ofise, ir t.t.

Kaip užsakyti namo, buto ar lauko kanalizacijos įrengimo paslaugas?

Namo, buto arba lauko kanalizacijos įrengimo darbai užsakomi Getfix platformoje, kurioje jūsų užklausą matys visi tame pačiame mieste dirbantys specialistai. Turėsite galimybę pasirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl reikalingų darbų atlikimo.

Kodėl verta kviesti santechniką į namus?

Kanalizacijos įrengimo reikalavimai yra ganėtinai aukšti, todėl savarankiškai ne visada pavyksta tą užtikrinti. Kai siekiama, kad viskas vyktų kiek įmanoma sklandžiau, pravartu kreiptis į šios srities profesionalus, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad viskas vyks sklandžiai. Santechniką į namus verta kviesti ir tada, kai turi būti atliekamas lauko kanalizacijos įrengimas, ir tuomet, kada reikia atkimšti vamzdžius namuose ar ofise.

Kanalizacijos montavimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Santechnikas į namus gali atvykti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miesto ribose (kartais taip pat galima susitarti ir dėl santechniko atvykimo į aplinkines gyvenvietes). Getfix platforma sparčia plečiasi, todėl ateityje kanalizacijos įrengimo paslaugos bus teikiamos ir kituose Lietuvos miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad kanalizacijos įrengimas būtų atliekamas saugiai?

Įrengiant kanalizaciją svarbu pasirūpinti filtrais ir valymo angomis užsikimšusiai kanalizacijai valyti. Šiandien kanalizacijos įrengimui dažniausiai naudojami plastikiniai vamzdžiai, kurie yra ganėtinai nebrangūs, nerūdija ir tarnauja metų metus. Jungiant vamzdžius turi būti formuojamas 1-2 procentų nuolydis: jei nuolydis bus mažesnis, skysčių tekėjimas bus lėtesnis. Reikėtų vengti vamzdžius jungti stačiu kampu, o tuomet, jei nėra kitos išeities, vamzdžius geriausia montuoti didelio spindulio alkūnėmis. Jei kreipsitės į patyrusius santechnikus, galite būti užtikrinti, kad kanalizacijos montavimas bus atliekamas saugiai ir profesionaliai.