fbpx

Kanalizacijos atkimšimas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 35 Eur

  • Pateikite užklausą kanalizacijos atkišimui internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

 

Kokie kanalizacijos atkimšimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Situacija, kuomet užsikemša kanalizacija, tikrai nėra pati maloniausia. Priežasčių, kodėl taip nutinka, yra ne taip ir mažai: tą gali lemti susikaupę maisto likučiai, į unitazą metami popieriniai rankšluosčiai (jie vandenyje tirpsta prasčiau nei tualetinis popierius), į kanalizaciją išpilamas kačių kraikas, ir t.t. Prekyboje galime rasti tikrai didelį cheminių priemonių pasirinkimą, kurios yra skirtos būtent kanalizacijos atkimšimui, tačiau jos ne visada yra veiksmingos. Jei siekiate, kad rezultatas būtų greitas ir efektyvus, profesionalus kanalizacijos valymas gali būti geriausia išeitimi.

Kaip užsakyti kanalizacijos vamzdžių atkimšimo paslaugą?

Kanalizacijos atkimšimas atliekamas pateikus užklausą Getfix svetainėje. Jūsų užklausa bus prieinama visiems tame pačiame mieste dirbantiems meistrams, todėl jūs galėsite pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti kanalizacijos atkimšimo meistrą į namus?

Vamzdžių atkimšimas ne visada yra toks paprastas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei vamzdžių atkimšimui skirtos priemonės tinkamai nesuveikia, kanalizacijos atkimšimas pernelyg ilgai užsitęsia, ir tai sudaro tikrai nemažai nepatogumų. Jei siekiate, kad vamzdžių atkimšimas būtų atliekamas kiek įmanoma greičiau, tikrai verta kreiptis į patyrusius santechnikus, kurie tuo galės pasirūpinti už jus.

Kanalizacijos atkimšimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Kanalizacijos atkimšimo meistras – santechnikas gali atvykti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių miesto ribose (pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes).  Getfix platforma ateityje plėsis, todėl meistrų paslaugos bus siūlomos ir kituose Lietuvos miestuose.

Kaip užtikrinti maksimaliai saugų kanalizacijos atkimšimą?

Užsikimšus vamzdžiams pirmiausia galite pabandyti pilti karštą vandenį. Tą vertėtų daryti maždaug 15 minučių su 3-4 sekundžių pauzėmis (toks metodas dažniausiai padeda greitai išvalyti vamzdžius). Jei tai nėra veiksminga, naudokite pompą, kuri „kamštį“ padės iškelti į paviršių. Jei ir tai nepadeda, vertėtų kreiptis į santechnikus, kurie naudodami profesionalią įrangą galės greitai ir efektyviai atkimšti vamzdžius. Vamzdžių atkimšimas efektyviausias tada, kuomet naudojama aukštos kokybės kanalų valymo mašina arba aukšto slėgio įranga, todėl rinkdamiesi specialistus galite į tai atsižvelgti.