fbpx

Kaitlentės pajungimas (indukcinės, elektrinės, dujų)

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 35 Eur

  • Užsisakykite internetu nurodydami, kokią kaitlentę reikia pajungti
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso kaitlentės pajungimo kaina?

Preliminarios kaitlentės pajungimo kainos yra nurodytos lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai: kaitlentės tipas, pajungimo sudėtingumas, ir t.t. Kreipdamiesi į Getfix specialistus labai greitai galėsite sužinoti preliminarias paslaugų teikimo kainas, ir tai gali padėti paprasčiau pasirinkti kokybišką paslaugos teikėją.

Kokie kaitlenčių pajungimo darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Kaitlentės pajungimas – tai darbas, kuris visuomet reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių. Kreipdamiesi į GETFIX specialistus galite būti užtikrinti, kad kaitlentės pajungimas bus atliekamas greitai ir sklandžiai, o siūlomų paslaugų spektras yra labai platus:

  • indukcinės kaitlentės pajungimas (taip pat ir 220v);
  • kaitlentės montavimas;
  • orkaitės;
  • dujų kaitlentės pajungimas;

Darbai atliekami šiems gamintojams – Bosch, Whirlpool, Electrolux, AEG, Gorenje bei kitų prekinių ženklų kaitlenčių pajungimas, ir t.t.

Indukcinės kaitlentės pajungimas

Jei įsigijote indukcinę kaitlentę, jos pajungimo darbus geriausia patikėti specialistams, kurie pasirūpins, kad viskas būtų atliekama tinkamai. Net jei ketinate vadovautis pajungimo schema, jums gali kilti įvairių neaiškumų (pavyzdžiui, kaip pajungti be įžeminimo, ir t.t.) kaitlentės pajungimas reikalauja specifinių žinių, todėl nerizikuokite savo saugumu.

Elektrinės kaitlentės pajungimas

El. kaitlentės pajungimas atliekamas prie 220V ir 380V elektros tinklo įvado. Svarbu žinoti, kad pajungimo schemos gali varijuoti, todėl gali tekti ieškoti įvairių pajungimo schemų, t.y. pajungimo prie 3, 4, 5 laidų ar kaitlentės pajungimo prie trifazio. Tikėtina, kad atliekant kaitlentės pajungimą jums kils įvairių klausimų, dėl kurių galite kreiptis į Getfix meistrus, kurie yra pasiruošę jums padėti.

Kaip pajungti indukcinę kaitlentę?

Atliekant indukcinės kaitlentės pajungimą reikia įžemintos 240V grandinės, kuri yra apsaugota 40 – 50 amperų pertraukikliais, kurie baigiasi prie viryklės pritvirtintoje jungiamojoje dėžutėje. Ši dėžutė turėtų būti šiek tiek nutolusi nuo viryklės, nes tai padeda apsaugoti nuo didelio karščio.

Kaip užsakyti kaitlentės pajungimo paslaugas?

Dujinės ar elektrinės kaitlentės pajungimas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą pagal kaina, atsiliepimus ir darbo grafiką.

Kodėl verta kviesti kaitlentės pajungimo meistrą į namus?

Nors internetinėje erdvėje galite rasti tikrai nemažai informacijos, kaip pajungti kaitlentę, tačiau nereikėtų pamiršti, kad šis darbas visuomet reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių. Kreipdamiesi į Getfix meistrus galite būti užtikrinti, kad visi darbai bus atliekami greitai ir kokybiškai.

Kaitlentės pajungimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Kaitlentės pajungimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje GETFIX platforma bus plečiama, todėl  kaitlenčių pajungimo  paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad kaitlentės pajungimas būtų maksimaliai saugus?

Būtų paprasta, jei kaitlentę tiesiog reikėtų įjungti į rozetę, tačiau viskas yra gerokai sudėtingiau. Svarbu žinoti, kad trifazio įvado elektros nuotėkis žmogui gali būti mirtinai pavojingas, todėl atliekant kaitlentės pajungimą būtina naudoti specialias pirštines bei avalynę. Jei nuspręsite kreiptis į kaitlenčių pajungimo paslaugas teikiančius meistrus, galėsite būti visiškai ramūs, kad darbai bus atliekami saugiai.

Taip pat rekomenduojame: