fbpx

Kaip užsakyti?

Santechnikas valo kanalizaciją

Užsakymo procesas:

 1. Pateikite užsakymo formą
 2. Susidomėję meistrai priims jūsų užsakymą (apie tai būsite informuoti el. paštu ir SMS pranešimu)
 3. Meistras su jumis susisieks suderinti atvykimo laiką bei pateiks preliminarią kainą.
 4. Baigęs užduotį meistras duoda pasirašyti darbų atlikimo aktą, taip suteikdamas garantiją
 5. Su meistru atsiskaitote tik patvirtinus darbų baigimą (grynais arba pavedimu)
 6. Informuokite meistrą, kokiais rekvizitais atsiųsti sąskaitą
 7. Rekomenduojame palikti atsiliepimą apie meistrą, kad kitiems užsakovams būtų lengviau išsirinkti kokybiškai dirbantį specialistą.

*Skambučio metu arba meistrui atvykus galima pasiteirauti preliminarios darbo kainos. Taip pat pagrindinių darbų kainos pateiktos paslaugų aprašymuose: getfix.lt/paslaugos

**Jei bus reikalinga sąskaita-faktūra, apie tai informuokite specialistą.

 

UŽSAKYMO PATEIKIMAS
Užsakymo pateikimui užpildykite Meistro užsakymo formą. Taip bus sukuriamas Jūsų prifilis sistemoje ir automatiškai pateikiamas užsakymas.

Užsakymų tipai:

 • Standartinis užsakymas (nesirenkant „Skubus“ ar „Didelis užsakymas“)- į Jūsų užsakymą galės aplikuoti keletas meistrų ir Jūs galėsite pasirinkti iš aplikavusių meistrų sąrašo, prisijungę prie sistemos. Jei nepasirinksite per tam tikrą laiką, sistema Jums priskirs meistrą su geriausiu kainos ir kokybės santykiu.
 • Skubus užsakymas- užsakymui bus priskirtas pirmas aplikavęs meistras.
 • Didelis užsakymas- tai užsakymas, kuris trunka ilgiau 8 val. Meistrai aplikuoja į šio tipo užsakymus su fiksuota suma ir pateikia darbų atlikimo terminą. Pasirinkus šią opciją, būtina įkelti nuotrauką ar papildomą dokumentaciją, kad meistras susidarytų aiškesnį vaizdą.

Rekomenduojame išsamiai susipiažinti Verta žinoti skiltimi, bei su Sąlygomis ir taisyklėmis.

UŽSAKYMŲ VALDYMAS
Pateikus užsakymą, BŪTINA patvirtinti savo tel. numerį, nes kitu atveju Jūsų užsakymas bus neaktyvuotas sistemoje.

Po užsakymo pateikimo Jūs gausite į savo tel. nr. patvirtinimo kodą, kurį turėsite įvesti nuspaudę raudoną mygtuką „Patvirtinkite numerį“.

Taip atlikus, Jūsų užsakymas bus aktuvuotas ir meistrai jį matys.

Aktyvavus užsakymą (patvirtinus numerį), Jūs gausite informaciją į savo telefoną ir el. paštu, apie naujai aplikavusius meistrus.

Prisijungę prie paskyros, Jūs galėsite peržiūrėti aplikavusių meistrų informaciją ir taip pasirinkti Jums tinkamiausią. Apie Jūsų pasirinkimą, meistras bus automatiškai informuojamas ir susisieks su Jumis.

Jei iškils kokių papildomų klausimų, tai aptarti galėsite tiesiogiai su meistru telefonu, kurį gausite tik pasirinkę meistrą.

Jei meistro nepasirinksite per tam tikrą laikotarpį, sistema Jums priskirs geriausią meistrą, pagal gautus įvertinimus ir kainą.

Meistrui atvykus pas Jus, jis savo programėlėje paleidžia laikmatį ir taip pradedami darbai. Baigus darbus laikmatis yra sustabdomas ir programėlė paskaičuoja kiek turite su meistru atsiskaityti.

Atsiskaityti galite „Grynais“ arba „Mokėti internetu“. Apie norimą pasirinkti atsiskaitymo būdą, būtinai informuokite meistrą.

 • Pasirinkus opciją „Grynais“, sumokėkite meistrui grynaisiais ir pasirašykite meistro programėlėje, kad darbai atlikti tinkamai.
 • Pasirinkus opciją „Mokėti internetu“, Jūs galėsite apmokėti už darbus prisijungę prie savo GETFIX profilio arba pagal gautą mokėjimo nuorodą į savo el. paštą.

Darbų baigimas yra fiksuojamas tik po atlikto mokėjimo, tad mokėjimą atlikti turite, kol dar meistras pas Jus.

Po atliktos užduoties, Jūs galėsite palikti meistro įvertinimą. Tai padės užtikrinti sistemos ir meistrų tobulėjimą ☺