fbpx

Indaplovių remontas

Pasirinkite miestą:

Indaplovės remontas nuo 45 Eur

 • Užsisakykite indaplovių remontą internetu
 • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad meistras atliktų
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
 • Rekomenduojame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės būsimiems užsakovams

Nuo ko priklauso indaplovių remonto kaina?

Indaplovių remonto kainos priklauso nuo įvairių veiksnių: tam įtakos turi meistro nustatyti valandiniai įkainiai, kliento gyvenamoji vieta, konkretus indaplovės gedimas, ir t.t. Pateikę užklausą GETFIX sistemoje galite gauti geriausius meistrų pasiūlymus, kurie konkrečiai nurodys jūsų aprašyto gedimo kainą. Taip galėsite pasirinkti sau priimtina variantą, atsižvelgdami į GETFIX meistrų pasiūlytas sąlygas ir kainas.

Kokie  indaplovių remonto darbai atliekami GETFIX sistemoje?

GEETFIX meistrai teikia platų indaplovių remonto paslaugų spektrą: indaplovių meistras gali pašalinti gedimus, susijusius su šiais indaplovės darbo sutrikimais:

 • Indaplovė blogai išplauna indus;
 • Indaplovė neįsijungia;
 • Indaplovė neišpumpuoja vandens;
 • Ant išplautų indų lieka baltos dėmės;
 • Indaplovė nekaitina vandens, ir t.t.

Atliekamas AEG, Bosch, Electrolux, Siemens ir kitų gamintojų indaplovių remontas, indaplovių pajungimas, pramoninių indaplovių remontas, ir t.t. Pateikę užklausą GETFIX svetainėje labai greitai galėsite sulaukti paties geriausio pasiūlymo, todėl netrukus džiaugsitės sklandžiu įrangos darbu.

Kaip užsakyti indaplovių meistro paslaugas?

Indaplovės remontas bus atliekamas pateikus užsakymą GETFIX platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys specialistai, todėl jūs galėsite išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Kodėl verta rinktis indaplovių taisymo paslaugą?

Indaplovių remontas neretai pareikalauja gerokai daugiau laiko ir pastangų nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl visada naudinga kreiptis pagalbos į patyrusius specialistus. Indaplovių tvarkymas gana dažnai reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių, todėl kreipdamiesi į šios srities specialistus galėsite būti visiškai ramūs, kad viskas eisis sklandžiai, ir netrukus indaplovė veiks kaip įprastai. Nesibaiminkite, kad jums gali tekti pristatyti techniką į servisą – indaplovių remontas į namus gana dažnose situacijose gali būti pačia palankiausia pasirinkimo galimybe.

Indaplovių remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Indaploves remontuojantys specialistai gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje GETFIX platforma bus plečiama, todėl  įvairios paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad indaplovių remontas būtų maksimaliai saugus?

Indaplovių taisymas visada reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių, tad savarankiškas darbų atlikimas gali būti pernelyg keblus. Jei nuspręsite kreiptis pagalbos į meistrus, reikės atlikti šiokius tokius „namų darbus“ ir pasirūpinti, kad remontas būtų atliekamas kiek įmanoma sklandžiau.

 • Pirmiausia reikės atlaisvinti vietą iš visų indaplovės pusių ir nuimti ant indaplovės esančius daiktus.
 • Padarykite patogų priėjimą prie indaplovės vandens padavimo ir kanalizacijos vamzdžių.
 • Nustatyti gedimą meistrui bus kur kas paprasčiau, jei papasakosite, su kokias indaplovės darbo sutrikimais tenka susidurti.

Jei būsite nusiteikę bendradarbiauti ir išsamiai papasakosite apie indaplovės darbo sutrikimus, tikėtina, kad nustatyti gedimus bus galima gerokai greičiau ir paprasčiau.