fbpx

Grindų šlifavimas

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 12 Eur/m2

  • Pateikite užklausą grindų šlifavimo darbams
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Nuo ko priklauso grindų šlifavimo kaina?

Preliminarius grindų šlifavimo įkainius galite rasti pateiktoje lentelėje, tačiau kainai gali turėti įtakos įvairūs veiksniai: grindų tipas, plotas, būklė, ir t.t.  Pateikę užklausą galėsite sužinoti, kiek jums kainuos grindų šlifavimas, todėl netrukus galėsite priimti palankiausią sprendimą.

Nuo ko priklauso parketo šlifavimo kaina?

Parketo šlifavimo kaina priklauso nuo naudojamos įrangos, grindų ploto, reljefo sudėtingumo, ir t.t. Šias paslaugas teikiančių profesionalų įkainiai taip pat gali varijuoti, todėl pateikite užklausą Getfix platformoje, ir netrukus sužinosite, kokių kainų galima tikėtis.

Kokie grindų šlifavimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Jei tektų atnaujinti grindis, tą galite padaryti naudodami šlifavimo techniką. Getfix meistrai yra pasirengę jums padėti, o atliekamų darbų spektras yra tikrai platus:
• medinių grindų šlifavimas
• betoninių grindų šlifavimas
• parketo restauravimas
• grindų lakavimas
• dažytų grindų šlifavimas
• grindų vaškavimas
• ir kt.

Medinių grindų šlifavimas

Medinių grindų šlifavimas – tai atnaujinimas, kurio metu pašalinamas viršutinis grindų sluoksnis, todėl tokį grindų restauravimą rekomenduojama rinktis tik tada, kai grindų defektai yra labai pastebimi. Pasinaudoję internetine paieška pagal raktinius žodžius medinių grindų šlifavimas kaina galėsite rasti įvairių įmonių nustatytus įkainius, todėl tai gali padėti pasirinkti paslaugos teikėją.

Betoninių grindų šlifavimas

Betoninių grindų šlifavimas – tai apdorojimas, kurio metu yra naudojamas specialus šlifavimo aparatas. Šlifavimas padeda pagerinti estetinį vaizdą ir betoninių grindų eksploatacines savybes. Šlifavimo metu pašalinami nelygumai ir nešvarumai, todėl atlikus šį paruošiamąjį darbą galima pereiti prie betono dažymo ir cheminio impregnavimo.

Parketo atnaujinimas taikant šlifavimo techniką

Parketą rekomenduojama atnaujinti prieš tapetavimą ar paskutinio sienų dažų sluoksnio tepimą. Šlifavimui reikės 220V maitinimo įtampos, todėl visi elektros instaliacijos darbai turi būti pabaigti dar prieš pradedant šlifavimą. Prieš atnaujinant parketą reikės nuimti grindjuostes ir įvertinti parketo būklę, nes nuo to priklausys tolimesni veiksmai: įvertinsite, ar grindis reikės glaistyti, beicuoti, ir t.t.

Kaip užsakyti grindų šlifavimo paslaugas?

Grindų šlifavimo paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo.

Kodėl verta kreiptis į Getfix grindų šilfavimo meistrus?

Grindų šlifavimas reikalauja ne tik atitinkamų žinių ir įgūdžių, bet taip pat ir tam skirtos technikos, kurios nuoma gali būti ganėtinai brangi. Jei nesate užtikrinti, kad grindų šlifavimą atliksite tinkamai, tiesiog kreipkitės į meistrus, kurie tuo pasirūpins už jus.

Grindų šlifavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje grindų šlifavimas gali būti atliekamas ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad grindų šlifavimas būtų atliekamas saugiai?

Getfix ekspertai pasirūpins, kad grindų šlifavimas būtų atliekamas saugiai ir kokybiškai, todėl jums nereikės nuogąstauti, kad dėl žinių ar įgūdžių stokos galite sugadinti atnaujinamas grindis.

Taip pat atliekame:
Vinilinių grindų klojimas
Grindų betonavimas
Laminato klojimas