fbpx

Grindų liejimas

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 4 Eur/m2

  • Pateikite užklausą internetu grindų liejimui
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie grindų liejimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Liejamos grindys paskutiniu metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo, todėl Getfix meistrai siūlo itin platų teikiamų paslaugų pasirinkimą:

  • grindų liejimas įvairios paskirties pastatuose
  • liejamos epoksidinės grindys
  • liejamos lauko dangos
  • 3D grindys
  • ir t.t.

Getfix profesionalai gali parinkti tinkamiausias grindų liejimui skirtas medžiagas: tam naudojama epoksidinė derva grindims, dvikomponentis poliuretanas bei kitos medžiagos, kurios gali užtikrinti patį geriausią rezultatą.

Epoksidinės grindys

Polimerinės epoksidinės grindys gali būti įrengiamos bet kokiose gyvenamosiose patalpose. Šio tipo grindys turi tikrai nemažai privalumų: tokios grindys yra besiūlės, jas paprasta prižiūrėti, įrengti epoksidines grindis yra gana paprasta ir nebrangu, epoksidines grindis paprasta atnaujinti, jos yra chemiškai atsparios, ir t.t. Epoksidinė grindų danga liejama tik ant betoninio pagrindo, kurio storis gali būti nuo 1 iki 10 mm. Šio tipo grindų spalvų gama yra labai plati, todėl liejamos epoksidinės grindys nesunkiai priderinamos prie namų interjero.

Kaip užsakyti grindų liejimo paslaugas?

Grindų liejimo paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl paslaugos suteikimo. Liejamų grindų įrengimo įkainiai gali labai varijuoti. Tai priklauso nuo konkrečios pasirinktos dangos, naudojamų medžiagų kiekio, darbų apimties, ir t.t. Pateikę konkrečią užklausą galėsite sužinoti tikslesnę paslaugų kainą, ir galbūt tai jums padės paprasčiau pasirinkti tokias paslaugas teikiantį specialistą.

Kodėl verta kreiptis į Getfix meistrus?

Grindų liejimas reikalauja kruopštumo ir atidumo, todėl dėl šios paslaugos teikimo rekomenduojama kreiptis į patyrusius specialistus. Pirmiausia bus įvertinta, kokios medžiagos labiausiai tinka grindų įrengimui (epoksidinė derva, poliuretanas liejimui, ir t.t.). Įrengiamos grindys turi būti tinkamai paruošiamos liejimui, atliekamas grindų įrengimas, ir tuomet pereinama prie baigiamųjų darbų.

Kiekvienas liejamų grindų įrengimo etapas reikalauja tam tikrų žinių bei atidumo, todėl šį darbą vertėtų patikėti savo srities profesionalams. Getfix specialistai pasirūpins, kad liejamos grindys būtų įrengiamos greitai ir sklandžiai, todėl rezultatas bus iš tiesų džiuginantis.

Grindų liejimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į nurodytą vietovę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje liejamos grindys gali būti įrengiamos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad grindų liejimas būtų atliekamas saugiai?

Liejamos grindų dangos bus įrengiamos saugiai ir sklandžiai, jei šį darbą patikėsite profesionalams. Nors internetinėje erdvėje galima rasti gana nemažai patarimų, kaip įrengti liejamas grindis, tačiau nereikėtų pamiršti, kad tam yra reikalinga speciali įranga. Liejamų grindų įrengimas bus gerokai efektyvesnis, jei kreipsitės į Getfix profesionalus – šioje platformoje užsiregistravę ekspertai galės garantuoti geriausią rezultatą.

Taip pat atliekame:
Vinilinių grindų klojimas
Grindų betonavimas
Laminato klojimas