fbpx

Gartraukių remontas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 55 Eur

 • Pateikite užklausą internetu nurodydami, kokį gartraukį reikia remontuoti
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie gartraukių remonto darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Nors  pastebėti tam tikrų buitinių prietaisų gedimus tikrai nėra paprasta, tačiau naudojantys gartraukį gali patvirtinti, kad šio įrenginio gedimai dažniausiai yra akivaizdūs:

 • girdimi šaižūs garsai;
 • juntami pašaliniai kvapai;
 • neveikia indikacinės lemputės;
 • ir t.t.

 

Getfix platformoje užsiregistravę meistrai pasirūpins, kad gartraukių remontas būtų atliekamas greitai ir kokybiškai, o teikiamų paslaugų spektras yra tikrai platus:

 • atliekamas filtro keitimas;
 • gartraukio variklio remontas;
 • remontuojami mechaniniai pažeidimai.

 

Atliekamas Elica bei kitų prekinių ženklų gartraukių remontas.

Savarankiškai nustatyti gartraukio gedimus gali būti gana sudėtinga, todėl visada rekomenduojama kreiptis į patyrusius specialistus.

Kaip užsakyti gartraukio remonto paslaugas?

Gartraukių remontas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.Skirtingų meistrų nustatytos gartraukių remonto kainos gali labai varijuoti, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti tokį paslaugos teikėją, kurio nustatyti įkainiai jums būtų prieinamiausi.

Kodėl verta kviesti gartraukio meistrą į namus?

Gartraukių taisymas atliekamas kur kas greičiau ir sklandžiau, jei šį darbą atliks patyręs meistras. Vartotojai įprastai tegali nustatyti darbo sutrikimo „simptomą“: sumažėjo gartraukio galia, įrenginys neatlieka įprastų funkcijų, skleidžia nemalonų kvapą, ir t.t. Deja, ne visada yra paprasta nustatyti gedimo priežastį ir juo labiau ją pašalinti, todėl Getfix meistrai visada yra pasirengę jums padėti.

 

Į jūsų namus atvykę specialistai galės greitai ir tiksliai nustatyti gedimo priežastį, ir netrukus bus imamasi jos pašalinimo. Dauguma meistrų atliktiems darbams teikia tam tikro laikotarpio garantiją, todėl galėsite būti visiškai ramūs, kad greitu metu tikrai nereikės pakartotinai investuoti į gartraukio remontą.

Gartraukių remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Gartraukių remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o pagal atskirą susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl  gartraukių remonto paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad gartraukių remontas būtų maksimaliai saugus?

Gartraukių remontas bus atliekamas kokybiškai ir saugiai, jei puikiai išmanysite šio įrenginio veikimo principą ir laikysitės saugumo reikalavimų. Vis dėlto, ne viskas yra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Gartraukių gedimų priežastys gali būti labai įvairios, todėl ne visada pavyksta jas nustatyti savarankiškai. Čia vertėtų atminti posakį, kad taupus visada moka du kartus: jei bandysite savarankiškai remontuoti gartraukį, galite sugadinti tam tikras jo dalis, taigi, vėliau gartraukio remontas gali pareikalauti dar didesnių išlaidų. Kad taip nenutiktų, vertėtų kiek įmanoma skubiau kreiptis į specialistus, kurie labai greitai galės nustatyti įrenginio gedimus, ir netrukus imsis jų pašalinimo. Kreipdamiesi į Getfix meistrus galėsite būti ramūs, kad gartraukių remontas bus atliekamas saugiai ir kokybiškai.

 

Taip pat atliekame šias paslaugas: