fbpx

Gartraukio pajungimas

Pasirinkite miestą:

Kaina nuo 32 Eur

  • Pateikite užklausą gartraukio pajungimui internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kuriuose miestuose montojuomas gartraukis?

Meistras gali atvykti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose. Galimas atvykimas ir į rajonus.

Kaip pasirinkti tinkamą gartraukį?

Gartraukį pasirinkti reikia atsižvelgiant į jo montavimo įpatumus. Gartraukiai būna įmontuojami arba paviršiniai. Taip pat, ortakiai skirstomi į įsiurbiančius ir neįsiurbiančius. Rekomenduojame rinktis žinomų gamintojų gartraukius, kurie kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau jų eksploatacinės savybės geresnės. Prieš įsigydami rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu.

Kaip pasirinkti ortakį?

Ortakiai būna PVC padengti arba cinkuoti. Pasirinkti ortakį reikia pagal gartraukio pajungimo ir išvedimo angas. Rekomenduojama apie ortakių pravedimą pagalvoti atliekant virtuvinių baldų projektavimą. Reikia pasirūpinti, kad ortakio ilgis būtų kaip įmanoma trumpesnis iki išvado.

Kaip montuoti gartraukį?

Įsigijūs gartraukį, būtina vadovautis gamintojo pateiktomis instrukcijomis. Būtina atsižvelgti į montavimo aukštį virš viryklės, nes per aukštai sumontuotas gartraukis neatliks savo paskirties.

Kas būtina gartraukio pajungimui?

Gartraukis, kaip ir bet kuris kitas elektros prietaisas, turi turėti elektros pajungimo galimybę. Būtinai numatykite elektros privedimą jo pajungimui. Elektros lizdą įrenkite, kad būtų patogu prieiti norint išmontuoti gartraukį.

Kaip gartraukis pajungiamas prie ventiliacijos?

Gartraukio prijungimui naudojami ortakiai. Siekiant, kad oras būtų pašalinamas kaip galima sklandžiau, numatykite „trasą“ su kuo mažiau alkūnių ir kampų. Ortakio diametras dažniausiai naudojamas 12,5- 15 cm, tačiau remkitės gamintojo pateiktomis rekomendacijomis.