fbpx

Finansavimas su Inbank

Domina finansavimas?
Laiškas išsiųstas sėkmingai.
Klaida! Žinutės išsiųsti nepavyko.

Paskola namų atnaujinimui

Atsibodo namų sienų spalva, o gal planuojate vonios buitinę techniką? Įtariate, jog nauji šviestuvai įneštų gyvybės į bendrąją namų erdvę?

Nuo šiol galite pasinaudoti GETFIX meistrų paslaugomis apmokėdami Inbank paskola. Gaukite paskolą būsto remontui iki 15 000 eurų. Kreditas būsto remontui suteikiamas internetu, lėšas pervedant į jūsų banko sąskaitą. Šis būsto kreditas nereikalauja įkeisti turto ar pradinio įnašo. Be to, pasinaudoję šia paskola būstui įsirengti, mokėsite dalimis ir darbus pradėsite, kad ir šiandien.

Inbank siūlomos sąlygos:

  • Nedidelės paskolos palūkanos: nuo 9.9%
  • Paskolos sutartį patogu pasirašyti internetu
  • Sparčiai įvertinsime Jūsų paraišką ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų sąskaitą

Paskolos namų atnaujinimui sąlygos

Suma: 4 000 – 15 000 eurų
Laikotarpis: 6 – 72 mėnesiai

Palūkanų norma: nuo 9.9% iki 11.9%, priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio, kreditingumo ir rizikos vertinimo rezultatų

Sutarties sudarymo mokestis: 1.5%

Sutarties administravimo mokestis: 0.02%

Paskolos suma priklauso nuo Jūsų pajamų, įsipareigojimų ir banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Pavyzdžiui, skolinantis 10 277.00 EUR, kai sutartis sudaroma 69 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 9.90%, sutarties sudarymo mokestis – 1.5%, sutarties administravimo mokestis – 0.02%, BVKKMN – 11.42%, bendra mokėtina suma – 13 862.10 EUR, mėnesio įmoka – 200.90 EUR.

GALĖSIME SUTEIKTI JUMS PASKOLĄ, JEI:
Esate ne jaunesnis kaip 18 metų ir esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
Tinkamai ir laiku vykdote savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams;
Sutartis sudaroma nuo 7 val. iki 22 val. darbo dienomis, savaitgaliais, švenčių dienomis.

ANKSTESNIS PASKOLOS GRĄŽINIMAS IR SUTARTIES ATSISAKYMAS
Jūs turite teisę bet kuriuo metu įvykdyti visus arba dalį savo įsipareigojimų anksčiau vartojimo paskolos sutartyje numatyto termino, tačiau tuo atveju privalote sumokėti iki tol apskaičiuotas palūkanas, sutarties administravimo mokestį, delspinigius ir kitus mokesčius pagal sutartį. Ketindami pasinaudoti šia teise, turite raštu pranešti apie tai ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki faktinio visos vartojimo paskolos ar jos dalies išankstinio grąžinimo dienos, kad Inbank galėtų apskaičiuoti Jūsų mokėtinas sumas bei įgyvendinti Jūsų teisę į vartojimo paskolos kainos sumažinimą. Bendrovė už vartojimo paskolos ar jos dalies grąžinimą anksčiau nustatyto termino kompensacijos nereikalauja.
Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo vartojimo paskolos sutarties sudarymo dienos pateikti prašymą „Inbank” ir nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos, grąžinti „Inbank” vartojimo paskolą ir palūkanas, susikaupusias nuo dienos, kurią buvo išmokėta vartojimo paskola, iki vartojimo paskolos grąžinimo dienos. Šios palūkanos apskaičiuojamos pagal sutartą vartojimo paskolos palūkanų normą.
Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos per apsisprendimo laikotarpį. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per dvi kalendorines dienas nuo vartojimo paskolos sumos išmokėjimo dienos pranešti apie tai Inbank bei grąžinti Inbank visą suteiktą vartojimo paskolos sumą, nemokėdami palūkanų ir jokių kitų mokesčių.

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ SUDARANT SUTARTĮ
Įvertinkite, ar vartojimo paskola yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir finansinę būklę.

Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite jos sąlygas ir nedvejodami klauskite, jei jums reikia daugiau informacijos.
Pagalvokite apie rizikas, kurias galite prisiimti. Atminkite, kad susidūrus su mokėjimo sunkumais ateityje skolintis gali būti sudėtingiau.
Daugiau informacijos apie įvairias finansavimo galimybes, kurias siūlo Inbank, galite rasti mūsų svetainėje, o jei kiltų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
Sudarę sutartį vėl peržiūrėkite sąlygas. Tuomet būsite tikri, kad tinkamai ir laiku galėsite vykdyti savo įsipareigojimus.
Nedelsdami praneškite mums, jei jums kiltų sunkumų dėl savo įsipareigojimų vykdymo. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
Atidžiai perskaitykite mūsų siunčiamus elektroninius laiškus ir iškart mums praneškite, jei pasikeis jūsų kontaktiniai duomenys.

Domina finansavimas?
Laiškas išsiųstas sėkmingai.
Klaida! Žinutės išsiųsti nepavyko.