fbpx

Elektros darbai

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 25 Eur

  • Pateikite užklausą elektros darbams internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
Darbo pavadinimas
Kaina, Eur
Automatų skydelio montavimas (iki 24 modulių) 40-110
Automatinio jungiklio montavimas/pakeitimas 25-35
Rozečių pajungimas 22-35
Jungtuko montavimas 25-35
Šviestuvo montavimas (LED ir BRA) 25-45
Šviestuvo montavimas (surenkamo) 25-43
Kabelio montavimas atvirai, 10m 25-38
Kompiuterinio lizdo montavimas 24-35
Judesio jutiklio montavimas 25-32
Kompiuterinio komutatoriaus montavimas 29-35
Elektriko konsultacija 22-38

Taip pat registruoti elektrikai atlieka:

Elektros darbai – tai ypatingo kruopštumo ir atsakomybės reikalaujanti darbų sritis. Skubus elektros gedimo šalinimas, šviestuvų keitimas ir montavimas, automatinių jungiklių pakeitimas ar insliacinių prietaisų montavimas – GETFIX meistrų kasdienybė. Letelėje nurodytos vidutinės darbų kainos pagal anksčiau atliktus užsakymus.

Kokie elektros darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Elektrikas gali sumontuoti visą elektros instaliaciją Jūsų namuose ar biure nuo A iki Z. Taip pat, atliekami ir skubius elektros remonto darbus ar instaliacijos komponentų pakeitimą. Šviestuvų keitimas, šviestuvų montavimas, lizdų keitimas ir montavimas, automatinių jungiklių pakeitimas, jungtukų pakeitimas ar kabelių klojimas- kasdieniai meistrų darbai. Darbus atliksime greitai ir kokybiškai.

Kaip užsakyti elektriko paslaugas?

Elektros darbai atliekami pateikus užsakymą GETFIX platformoje. Apie jūsų užsakymą bus informuoti visi jūsų mieste dirbantys elektrikai. Galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią specialistą ir susitarti dėl elektros darbų atlikimą.

Kodėl verta kviesti elektriką į namus?

Elektrikams keliami itin aukšti reikalavimai, tad galime įgyvendinti įvairaus sudėtingumo elektros instaliacijos ir remonto darbus. Kokybiškai ir greitai atliksime darbus Jūsų namuose ar biure. Pateiksime rekomendacijas esamai elektros instaliacijai, jei reikalinga atlikti kokius papildomus skubius elektros instaliacijos darbus.

Elektros darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Elektrikas į namus gali atvykti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių mesto ribose. Kartais pagal susitarimą vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje planuojama GETFIX elektros paslaugas teikti ir kituose miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad sistema būtų maksimaliai saugi?

Elektros instaliacijos saugumui užtikrinti yra naudojami elektros srovės nuotėkio jungikliai. Jie apsaugo sistemą nuo elektros srovės nuotėkio ir taip maksimaliai apsaugo vidinį elektros tinklą. Elektrikai gali parinkti tinkamo galingumo prietaisus ir atlikti jų montavimo darbus.

Elektros tinklo saugumui ir tinkamam eksploatavimui, taip pat reikalinga parinkti tinkamo diametro elektros kabelius. Elektrikas gali įvertinti Jūsų poreikį ir parinkti tinkamus kabelius bei atlikti jų montavimo darbus. Vidaus instaliacijoje dažniausiai montuojami 1,5mm2 ir 2,5mm2 skersmens laidai. Jų pilnai pakanka, jei naudojami standartiniai buitiniai prietaisai.

Žinoma, reikia nepamiršti ir tinkamo įžeminimo. Elektrikas gali įvertinti ir atlikti varžų matavimus. Jei nesiekiami reikalaujami rodikliai, meistrai pasiūlys sprendinius, kaip tai atlikti ir galės atlikti būtinus remonto darbus.