fbpx

Elektros darbai

Pasirinkite miestą:

Elektros darbų kaina nuo 25 Eur

 • Į darbų kainą įskaičiuojamas 10 Eur atvykimo mokestis;
 • Elektrikas dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
 • Elektrikas darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
 • Ilgesniems nei 8 val. užsakymams kaina derinama individualiai;
 • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
 • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.
Darbo pavadinimas
Kaina, Eur
Automatų skydelio montavimas (iki 24 modulių)40-110
Automatinio jungiklio montavimas/pakeitimas25-35
Rozečių pajungimas22-35
Jungtuko montavimas25-35
Šviestuvo montavimas (LED ir BRA)25-45
Šviestuvo montavimas (surenkamo)25-43
Kabelio montavimas atvirai, 10m25-38
Kompiuterinio lizdo montavimas24-35
Judesio jutiklio montavimas25-32
Kompiuterinio komutatoriaus montavimas29-35
Elektriko konsultacija22-38

Taip pat registruoti elektrikai atlieka:

 • Skydų surinkimas
 • Sistemų gedimų paieška ir šalinimas
 • Apsaugos signalizacijos sistemų montavimas ir remontas
 • Vaizdo stebėjimo sistemų remontas ir montavimas
 • Kompiuterinių tinklų remontas ir montavimas
 • Kiti elektrotechnikos ir silpnų srovių darbai

Elektros darbai – tai ypatingo kruopštumo ir atsakomybės reikalaujanti darbų sritis. Skubus elektros gedimo šalinimas, šviestuvų keitimas ir montavimas, automatinių jungiklių pakeitimas ar insliacinių prietaisų montavimas – GETFIX meistrų kasdienybė. Letelėje nurodytos vidutinės darbų kainos pagal anksčiau atliktus užsakymus.

Kokie elektros darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Elektrikas gali sumontuoti visą elektros instaliaciją Jūsų namuose ar biure nuo A iki Z. Taip pat, atliekami ir skubius elektros remonto darbus ar instaliacijos komponentų pakeitimą. Šviestuvų keitimas, šviestuvų montavimas, lizdų keitimas ir montavimas, automatinių jungiklių pakeitimas, jungtukų pakeitimas ar kabelių klojimas- kasdieniai meistrų darbai. Darbus atliksime greitai ir kokybiškai.

Kaip užsakyti elektriko paslaugas?

Elektros darbai atliekami pateikus užsakymą GETFIX platformoje. Apie jūsų užsakymą bus informuoti visi jūsų mieste dirbantys elektrikai. Galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią specialistą ir susitarti dėl elektros darbų atlikimą.

Kodėl verta kviesti elektriką į namus?

Elektrikams keliami itin aukšti reikalavimai, tad galime įgyvendinti įvairaus sudėtingumo elektros instaliacijos ir remonto darbus. Kokybiškai ir greitai atliksime darbus Jūsų namuose ar biure. Pateiksime rekomendacijas esamai elektros instaliacijai, jei reikalinga atlikti kokius papildomus skubius elektros instaliacijos darbus.

Elektros darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Elektrikas į namus gali atvykti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių mesto ribose. Kartais pagal susitarimą vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje planuojama GETFIX elektros paslaugas teikti ir kituose miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad sistema būtų maksimaliai saugi?

Elektros instaliacijos saugumui užtikrinti yra naudojami elektros srovės nuotėkio jungikliai. Jie apsaugo sistemą nuo elektros srovės nuotėkio ir taip maksimaliai apsaugo vidinį elektros tinklą. Elektrikai gali parinkti tinkamo galingumo prietaisus ir atlikti jų montavimo darbus.

Elektros tinklo saugumui ir tinkamam eksploatavimui, taip pat reikalinga parinkti tinkamo diametro elektros kabelius. Elektrikas gali įvertinti Jūsų poreikį ir parinkti tinkamus kabelius bei atlikti jų montavimo darbus. Vidaus instaliacijoje dažniausiai montuojami 1,5mm2 ir 2,5mm2 skersmens laidai. Jų pilnai pakanka, jei naudojami standartiniai buitiniai prietaisai.

Žinoma, reikia nepamiršti ir tinkamo įžeminimo. Elektrikas gali įvertinti ir atlikti varžų matavimus. Jei nesiekiami reikalaujami rodikliai, meistrai pasiūlys sprendinius, kaip tai atlikti ir galės atlikti būtinus remonto darbus.