Elektros darbai

Pasirinkite miestą:

Elektros darbų kaina nuo 25 Eur

 • Į darbų kainą įskaičiuojamas 10 Eur atvykimo mokestis;
 • Maistrai dirba pagal valandinį įkainį, kuris nurodomas pateikus užsakymą;
 • Meistras darbus gali atlikti Užsakovo arba savo medžiagomis. Reikiamų medžiagų komplektavimas vykstant į parduotuvę – 10 Eur (darbo laikas neskaičiuojamas);
 • Ilgesniems nei 8 val. užsakymams kaina derinama individualiai;
 • Darbo įkainis apima tik darbų atlikimą. Už sunaudotas medžiagas atsiskaitoma atskirai;
 • Po darbų atlikimo pasirašomas darbų atlikimas ir jiems taikomas 2 mėnesių garantija.
Darbo pavadinimas
Kaina, Eur
Automatų skydelio montavimas (iki 24 modulių) 40-110
Automatinio jungiklio montavimas/pakeitimas 25 – 35
Kištukinio lizdo montavimas 25 – 35
Jungtuko montavimas 25 – 35
Šviestuvo montavimas (LED ir BRA) 25- 45
Šviestuvo montavimas (surenkamo) 25 – 43
Orkaitės pajungimas 25 – 54
Gartraukio pajungimas 32 – 57
Kabelio montavimas atvirai, 10m 25 – 38
Kompiuterinio lizdo montavimas 25 – 35
Judesio jutiklio montavimas 25 – 32
Kompiuterinio komutatoriaus montavimas 29 – 35
Televizoriaus pajungimas 25 – 33

Taip pat registruoti elektrikai atlieka:

 • Skydų surinkimas
 • Sistemų gedimų paieška ir šalinimas
 • Apsaugos signalizacijos sistemų montavimas ir remontas
 • Vaizdo stebėjimo sistemų remontas ir montavimas
 • Kompiuterinių tinklų remontas ir montavimas
 • Kiti elektrotechnikos ir silpnų srovių darbai

Elektros darbai – tai ypatingo kruopštumo ir atsakomybės reikalaujanti darbų sritis. Skubus elektros gedimo šalinimas, šviestuvų keitimas ir montavimas, automatinių jungiklių pakeitimas ar insliacinių prietaisų montavimas – GETFIX meistrų kasdienybė. Letelėje nurodytos vidutinės darbų kainos pagal anksčiau atliktus užsakymus.

Kodėl verta kviesti GETFIX elektriką į namus?

Mūsų elektrikams keliami itin aukšti reikalavimai, tad galime įgyvendinti įvairaus sudėtingumo elektros instaliacijos ir remonto darbus. Kokybiškai ir greitai atliksime darbus Jūsų namuose ar biure. Pateiksime rekomendacijas esamai elektros instaliacijai, jei reikalinga atlikti kokius papildomus skubius elektros instaliacijos darbus.

Kada reikia nedelsiant pasinaudoti elektrikas į namus paslauga?

Jei namuose dažnai dingsta elektra ir dažnai „išmeta“ automatinį jungiklį ar saugiklį, reikia kaip galima greičiau kviesti meistrą. Problemos priežasčių gali būti aibė. Pradedant nuo tiesiog pažeistų kabelių sienoje iki paprasčiausiai gedimo elektros prietaise. Delsti ir laukti nevertėtų, nes elektros instaliacija pati nesusitvarkys ir netvarkoma instaliacija gali sukelti didelių problemų. Verta paminėti, kad elektros instaliacijos gedimai dažnai baigiasi gaisru.

Kaip galima užtikrinti, kad sistema būtų maksimaliai saugi?

Elektros instaliacijos saugumui užtikrinti yra naudojami elektros srovės nuotėkio jungikliai. Jie apsaugo sistemą nuo elektros srovės nuotėkio ir taip maksimaliai apsaugo vidinį elektros tinklą. Mūsų meistrai gali parinkti tinkamo galingumo prietaisus ir atlikti jų montavimo darbus.

Elektros tinklo saugumui ir tinkamam eksploatavimui, taip pat reikalinga parinkti tinkamo diametro elektros kabelius. Mūsų meistrai gali įvertinti Jūsų poreikį ir parinkti tinkamus kabelius bei atlikti jų montavimo darbus. Vidaus instaliacijoje dažniausiai montuojami 1,5mm2 ir 2,5mm2 skersmens laidai. Jų pilnai pakanka, jei naudojami standartiniai buitiniai prietaisai.

Žinoma, reikia nepamiršti ir tinkamo įžeminimo. Mūsų meistrai gali įvertinti ir atlikti varžų matavimus. Jei nesiekiami reikalaujami rodikliai, meistrai pasiūlys sprendinius, kaip tai atlikti ir galės atlikti būtinus remonto darbus.

Kokius darbus gali atlikti GETFIX elektrikai?

Mūsų meistrai gali sumontuoti visą elektros instaliaciją Jūsų namuose ar biure nuo A iki Z. Taip pat, atliekame ir skubius elektros remonto darbus ar instaliacijos komponentų pakeitimą. Šviestuvų keitimas, šviestuvų montavimas, lizdų keitimas ir montavimas, automatinių jungiklių pakeitimas, jungtukų pakeitimas ar kabelių klojimas- kasdieniai meistrų darbai. Darbus atliksime greitai ir kokybiškai.