fbpx

Elektrinis grindinis šildymas

Pasirinkite miestą:

Elektrinio grindinio šildymo įrengimo kaina nuo 26 Eur/m2

  • Užsisakykite elektrinio grindinio šildymo įrengimą internetu
  • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad elektrikas atliktų
  • Visi elektrikai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei elektriko profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
  • Rekomenduojame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės būsimiems užsakovams

Kokie grindinio šildymo įrengimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Tinkamai įrengtas elektrinis grindinis šildymas užtikrina komfortą, o tuomet, jei grindinio šildymo darbai atliekami nekokybiškai, toks sprendimas gali tapti tikru galvos skausmu. Būtent todėl vertėtų kreiptis pagalbos į specialistus, kurie pasirūpins, kad grindinio šildymo įrengimas jūsų bute, name ar ofise būtų atliekamas sklandžiai ir kokybiškai. Visus grindinio šildymo įrengimo darbus patikėkite savo sritį išmanantiems specialistams – tokiu atveju rezultatu tikrai neteks nusivilti.

Kaip užsakyti elektrinio grindinio šildymo paslaugas?

Elektrinis grindinis šildymas gali būti įrengiamas tiesiog užsakius paslaugas Getfix platformoje. Apie jūsų užklausą bus informuoti visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl galėsite pasirinkti tinkamiausią specialistą ir susitarti dėl grindinio šildymo įrengimo.

Kodėl verta užsisakyti šildymo įrengimą?

Elektrinio grindinio šildymo įrengimas yra gerokai sudėtingesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl kreipdamiesi į šios srities specialistus galite būti užtikrinti, kad visi darbai bus atliekami tikrai kokybiškai. Planuojant įrengti grindinį šildymą pirmiausia yra parengiamas projektas, o jau tada imamasi numatytų darbų. Būtina pasirūpinti, kad kiekviename etape viskas vyktų sklandžiai, todėl kvalifikuoti meistrai tuo pasirūpins už jus.

Grindinio šildymo įrengimo darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistras į namus gali atvykti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miesto ribose. Esant poreikiui, pagal susitarimą gali būti atvykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje planuojama Getfix paslaugas teikti ir kituose Lietuvos miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad elektrinės šildomos grindys būtų įrengiamos saugiai?

Gali būti pasirenkamas elektra arba vandeniu šildomos grindys (elektra šildomų grindų įrengimas yra gerokai paprastesnis). Ir vienu, ir kitu atveju reikalingas tvirtas ir lygus pagrindas (tam gali būti naudojamas betono sluoksnis).

Svarbu žinoti, kad pabaigus grindinio šildymo įrengimą nereikėtų skubėti kloti grindų dangos – tą geriausia daryti praėjus ne mažiau nei 3 savaitėms po grindų betonavimo ir tik tada atlikti išvedžiojimą. Renkantis grindų dangą vertėtų laikytis gamintojo rekomendacijų: reikėtų vengti tokios dangos, kuri pasižymi mažu šilumos pralaidumu. Geriausiu šilumos pralaidumu pasižymi keramikinės plytelės, parketlentės ir grindų laminatas. Taip pat atkreipkite dėmesį papildomas galimybes, kaip automatika ir pagrindių detalių kokybė – termostatą, plokštes, kolektorių ir šildymo reguliatorių.

 

Jei nesate užtikrinti, kokią dangą vertėtų pasirinkti, pasitarkite su grindinį šildymą įrengiančiais meistrais.