fbpx

Džiovyklių remontas

Pasirinkite miestą:

Džiovyklės remontas nuo 55 Eur

  • Užsisakykite džiovyklės remontą internetu
  • Užsakyme nurodykite, kokius darbus norite, kad meistras atliktų
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie užsakymą ir, jei artimiausiu metu galės jį atlikti, Jus informuos SMS žinute
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu
  • Rekomenduojame įvertinti darbus atlikųsį specialistą, nes tai padės būsimiems užsakovams

Kokie džiovyklių remonto darbai atliekami GETFIX sistemoje?

Džiovyklių gedimai gali būti labai įvairūs, tačiau meistrai įvardija tris pačius dažniausius, kuriuos GETFIX meistrai pašalina greitai ir efektyviai. Dažniausi džiovyklių gedimai yra šie:

  • Oro padavimo sistemos gedimai: oro padavimo sistema gali užsikimšti nuo vilnonių drabužių pūkų ir siūlų, todėl vartotojai gali pastebėti tam tikrus džiovyklės darbo nesklandumus (taip pat džiovyklėje gali atsirasti nemalonus kvapas);
  • Kaitinimo elemento gedimai: dėl sugedusio termostato kaitinimo elementas gali parinkti pernelyg aukštą temperatūrą, arba parinkta temperatūra gali neužtikrinti pakankamai sklandaus drabužių džiovinimo;
  • Būgno gedimai: džiovyklėje naudojamas būgnas yra didesnis nei skalbyklėje, tačiau jo veikimo principas yra gana panašus. Varikliukas suka būgną, tačiau tik tada, kai šildymo sistemos veikimas yra nepriekaištingas. Būgnas gali nesisukti dėl sugedusio varikliuko, lūžusių guolių ar dėl nutrūkusių dirželių, kurie įmontuoti senesnių modelių džiovyklėse.

Džiovyklių remontas neapsiriboja šiais dažniausiais gedimais: jų gali būti labai įvairių. GETFIX platformos meistrai pasirūpins, kad visi gedimai būtų kuo greičiau pašalinami ir užtikrinamas sklandus įrangos veikimas. Taip pat į šios platformos meistrus naudinga kreiptis ir tada, kai turi būti atliekamas džiovyklės montavimas – meistrai pasirūpins, kad šis darbas būtų atliekamas greitai ir efektyviai.

Kaip užsakyti džviovyklių remonto paslaugas?

Džiovyklių remontas bus atliekamas pateikus užsakymą GETFIX platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys specialistai, todėl jūs galėsite išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Kodėl verta rinktis džiovyklių remonto meistrą per GETFIX?

Nustatyti džiovyklės gedimą ne visada yra paprasta: norint išsiaiškinti gedimo priežastį kartais prireikia tikrai nemažai laiko. Jei siekiate, kad džiovyklė sklandžiu darbu džiugintų kiek įmanoma greičiau, naudinga kreiptis į patyrusius specialistus, kurie greitai nustatys gedimo priežastį ir pasistengs, kad ji būtų kuo greičiau pašalinta. Džiovyklių taisykla visuomet yra tinkamiausias pasirinkimas, kada siekiama, kad gedimai sukeltų kiek įmanoma mažiau nepatogumų.

Džiovyklių remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Džiovykles remontuojantys meistrai gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje GETFIX platforma bus plečiama, todėl  įvairios paslaugos bus siūlomos ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad džiovyklių remontas būtų maksimaliai saugus?

Pirmiausia atjunkite džiovyklę nuo elektros lizdo. Kartais gedimų priežastis yra gana elementari, todėl pirmiausia galite išvalyti džiovyklės filtrus: neretai ši buitinė technika gali nustoti veikti dėl susikaupusių nešvarumų. Jei tą atlikus džiovyklė vis tiek neveikia, išsiaiškinti gedimų priežastį gali būti sunkiau. Jei neturite patirties taisant buitinę techniką, vertėtų kreiptis į profesionalius meistrus, kurie visuomet gali pasirūpinti, kad džiovyklės gedimai būtų nustatomi kiek įmanoma greičiau. Kreipkitės į GETFIX meistrus, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad džiovyklė ir vėl džiugins sklandžiu darbu.

 

Taip pat atliekame šias paslaugas: