fbpx

Dujinio katilo pajungimas

Pasirinkite miestą:

Dujinio katilo pajungimo kaina nuo 50 Eur

  • Pateikite užklausą dujinio katilo pajungimą internetu
  • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
  • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
  • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie dujinio katilo pajungimo darbai atliekami Getfix sistemoje?

Dujinio katilo pajungimas susideda iš kelių pagrindinių etapų, todėl Getfix meistrai pasirūpins darbų atlikimu nuo A iki Z. Teikiamų paslaugų spektras yra labai platus: atliekamas dujinės katilinės įrengimas, dujinio katilo kamino montavimas, įvairių modelių katilų pajungimas, dujinių kondensacinio katilų pajungimas, ir t.t. Kreipdamiesi į Getfix specialistus galite būti užtikrinti, kad bus atlikti visi svarbiausi dujų katilo įrengimo darbai.

Kaip užsakyti meistro paslaugas?

Dujų katilo pajungimo paslaugas galite užsakyti Getfix platformoje: jūsų užsakymą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl turėsite galimybę išsirinkti geriausią specialistą ir susitarti dėl dominančių darbų atlikimo.

Kodėl verta kviesti meistrą į namus?

Dujų katilo montavimas reikalauja ne tik žinių, bet ir tam tikrų specifinių įgūdžių. Nors įsigijus dujinį katilą komplektacijoje įprastai randama ir pajungimo schema, tačiau neturint reikiamų įgūdžių patiems pajungti dujinį katilą gali būti labai sudėtinga ar net pavojinga. Būtent todėl vertėtų kreiptis pagalbos į patyrusius specialistus, kurie pasirūpins, kad darbai vyktų sklandžiai.

Dujinių katilų pajungimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistrai gali atvykti į jūsų namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pagal susitarimą meistrai taip pat gali atvykti ir į aplinkines gyvenvietes. Getfix platforma sparčiai populiarėja, todėl ateityje meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad dujų katilo pajungimas būtų atliekamas saugiai?

Kreipdamiesi į Getfix platformos meistrus galite būti užtikrinti, kad jums bus suteiktos profesionalios paslaugos. Niekam ne paslaptis, kad dujų katilo įrengimas reikalauja ypatingo atidumo, todėl visuomet svarbu pasirinkti kvalifikuotus meistrus.

Svarbu žinoti, kad dujų įvado atvedimą gali atlikti tik atestuoti inžinieriai, todėl pirmiausia reikės kreiptis į šios srities specialistus.

Kitas žingsnis – dūmtraukio įrengimas (dūmtraukio įrengimo darbų atlikimas užima maždaug pusdienį, tačiau tai priklauso ir nuo dūmtraukio tipo). Pigiausias pasirinkimas – palei sieną įrengiamas dūmtraukis, tačiau jiems yra taikomi tam tikri apribojimai.

Atlikus dūmtraukio įrengimo darbus reikės pasirūpinti katilinės ventiliacijos įrengimu, ir visa tai atlikus bus galima pereiti prie katilo pajungimo.

Jei visuose etapuose atliekamus darbus perleisite specialistams, galite būti užtikrinti, kad dujinio katilo pajungimas bus atliekamas sklandžiai ir saugiai.