fbpx

Cirkuliacinio siurblio pajungimas ir remontas

Pasirinkite miestą:

Darbų kaina nuo 45 Eur

 • Pateikite užklausą cirkuliacinio siurblio pajungimo darbus internetu
 • Visi meistrai gaus pranešimą apie Jūsų užklausą ir galintys atlikti darbą meistrai su jumis susisieks
 • Platformoje galėsite pasižiūrėti gautą kainos pasiūlymą bei meistro profilį, kuris susidomėjo Jūsų užsakymu
 • Po darbų atlikimo galima atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokie cirkuliacinio siurblio pajungimo ir remonto darbai atliekami Getfix sistemoje?

Cirkuliaciniai siurbliai, priklausomai nuo jų tipo, yra skirti:

 • šilumos tiekimui
 • oro kondicionavimui
 • vandens tiekimui, karštam vandeniui
 • saulės energijos panaudojimui
 • ir t.t.

Šiandien cirkuliacinių siurblių paskirtis tikrai nėra siaura, tad nusprendus įsirengti tokią sistemą vertėtų kreiptis į specialistus, kurie pasirūpins tinkamu įrengimu. Getfix sistemos meistrai siūlo itin platų tokios įrangos montavimo ir remonto darbų pasirinkimą:

 • cirkuliacinio siurblio termostato pajungimas
 • cirkuliacinio siurblio nuorinimas
 • įrengiama cirkuliacinio siurblio automatika
 • atliekamas cirkuliacinio siurblio elektros pajungimas
 • montuojami cirkuliaciniai siurbliai: baseinams, šildymo sistemoms (pavyzdžiui, dujiniam katilui), boileriui, saulės kolektoriui, ar didelės talpos akvariumui.

Taip pat gali būti atliekamas šios įrangos nustatymas, siūlomas relės pajungimas, nustatomi gedimai,  ir t.t.

Kaip užsakyti cirkuliacinio siurblio pajungimo ar remonto paslaugą?

Cirkuliacinio siurblio pajungimas ar remontas atliekamas pateikus užsakymą Getfix platformoje. Jūsų užklausą matys visi konkrečiame mieste dirbantys meistrai, todėl jūs turėsite galimybę pasirinkti patį geriausią specialistą.

Kodėl verta kviesti meistrą į namus?

Cirkuliacinio siurblio pajungimas ar remonto darbai bus atliekami gerokai greičiau ir sklandžiau, jei tuo pasirūpins savo sritį išmanantys specialistai. Būtent todėl rekomenduojama kreiptis į Getfix specialistus, kurių atliekamų darbų pasirinkimas yra tikrai platus. Meistrai puikiai išmano, koks yra cirkuliacinio siurblio veikimo principas, taigi, įvairūs įrengimo bei montavimo darbai bus atliekami gerokai sklandžiau.

Cirkuliacinio siurblio pajungimo ir remonto darbai atliekami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Meistras gali atvykti į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų ribose, o pagal atskirą susitarimą taip pat gali būti vykstama ir į aplinkines gyvenvietes. Ateityje Getfix platforma bus plečiama, todėl meistrai savo paslaugas siūlys ir kituose mūsų šalies miestuose.

Kaip galima užtikrinti, kad cirkuliacinio siurblio pajungimas ir remontas būtų maksimaliai saugus?

Cirkuliacinio siurblio montavimas atliekamas laikantis tam tikrų taisyklių. Pirmiausia reikia numatyti tinkamą vietą, užtikrinti sklandų aušinimo skysčio nutekėjimą, tuomet atliekamas cirkuliacinio siurblio montavimas ir kiti baigiamieji darbai.

 

Kiekviename etape svarbu laikytis tam tikrų taisyklių ir saugumo reikalavimų, todėl visuomet rekomenduojama kreiptis į meistrus, kurie pasirūpins profesionaliu darbų atlikimu. Jei pastebimi tam tikri cirkuliacinio siurblio gedimai, neturint tam tikrų žinių juos nustatyti gali būti labai sudėtinga, tačiau kas kita, jei kreipsitės į Getfix specialistus, kurie pasirūpins greitu ir efektyviu gedimų nustatymu. Pasinaudoję specialistų teikiamomis paslaugomis galėsite būti visiškai ramūs, jog cirkuliacinio siurblio efektyvumas ir valdymas bus toks pat kaip ir anksčiau.